2733
2734
عنوان

درمان لکنت

| مشاهده متن کامل بحث + 255414 بازدید | 3342 پست
پسر منم تقریبا 1 ماهه لکنت گرفته من تقریبا تمام توصیه های دکتر رفیعی رو دارم اجرا میکنم ولی روز به ر ...

شما کلینیک دکتر رفیعی تو مرزداران رفتید؟؟ من تماس گرفتم هنوز بهم نوبت ندادن! چه توصیه هایی کردن بهتون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کلینیک دکتر رفیعی تو مرزداران رفتید؟؟ من تماس گرفتم هنوز بهم نوبت ندادن! چه توصیه هایی کردن بهتو ...

نه ولی مامانا لطف کردن تو همین تاپیک نوشتن چیا رو باید رعایت کرد

ولی مامانا ما چند روزه وضعیتمون خیلی بهتر شده حتما به توصیه ها عمل کنین🙈

2731
عزیزم این دارو عوارضی نداشت؟ لکنت دخترم اصلا بهتر نشده بعد از دو سالو نیم میخوام ببرمش پیش روان پز ...

سلام عزیزم

عذر میخوام یه سوال دارم

دخترتون تو این دو سال و نیم که دچار لکنت شده پیش اومده که چند روز کاملا خوب بشه و دوباره شروع بشه؟

دختر منم ۴ ماهه لکنت گرفته چند روز خوب میشه و دوباره شروع میشه دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
2738
سلام عزیزم عذر میخوام یه سوال دارم دخترتون تو این دو سال و نیم که دچار لکنت شده پیش اومده که چند ر ...

نه عزیزم دختر من روز بدون لکنت نداشته

ایشالا ک دختر شما خوب میشه

چون وقتی روز بدون لکنت داشته ناروانیه گفتار هست

لکنت نیس و خوب میشه ایشالا

نه عزیزم دختر من روز بدون لکنت نداشته ایشالا ک دختر شما خوب میشه چون وقتی روز بدون لکنت داشته نارو ...

خیلی ممنون عزیزم انشاالله به زودی بیای و بگی که لکنت دخترت از بین رفته

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
میشه چند مورد از کارهایی که انجام دادینو بگید؟؟

چرا نمیایین ت لگر ام اینجا فعالیت خیلی کمه

من تا جای ممکن:

بکن نکن نمیکنم.پارک میبرم.استخر.سرگرمش میکنم،بازی میکنیم باهاش،گرمی میدم بهش،دکتر بهش مولتی ویتامین و هیدروکسیزین و کلسیم داده ،شبا نمیذارم تنها بخوابه

فقط بهتون بگم تقریبا همه بچه های این تایپیک خوب شدن مثل یونا مهدیار سلینا مامان ونوسی نیوشا مینا و خ ...

سلام خانم خیلی خوب بود شنیدن این قضیه جتما حال این روزهای مارو درک میکنید! اگ گروهی داید میشه منم اضافه کنید؟؟

2706