2733
2734
عنوان

درمان لکنت

| مشاهده متن کامل بحث + 255370 بازدید | 3342 پست
یه بار تو خصوصی حرف زدیم یه بارم تو گروهی ک ایلدا و مرجان و زهرا بودن اشکالی نداره عزیزم قبلا خیلی ...

نیلی جونم پسرش خوب شده.اره تو اینجا سراغ ندارم ولی تو لکنت پسرم که زیاد پرس و جومیکردم خیلیها هم چن سال بعدتر خوبشدن.فک کنم یادم اومد عزیزم فقط محیط رو براش اروم کن.همین.باتوجه بشناختی که ازت داشتم میگم فقط محیط رو براش اروم کن و پارک و..ببرش.الانم وقت هس برا خوبشدنش.الان اگه پنج سالشه بگو منم بچگیم مثه تو حرف میزدم به مرور بادمیگیری بهتر بحرفی.خیلیها میگن اگاه نکنین ولی بنطر من بعدپنج سالکی میشه اگاهش کرد و هروقت لکنت داشت بگو فلان کلمه درستش اینه تا اونم تلفظ کنه تشویقشکن.منم اخرها پسرمو اگاه کردم ونتیجه هم گرفتم.اما باید تواین زمینه مواظب روحیه دخترتم باشی که زیاد رومشکلش مانور ندی فقط بیشترحرفت این باشه که با تمرین خوب میشه.عزیزم ماها هم همین روزا رو گذروندبم براشماها هم میگذره فقط گاها زیاد زمان میبره.راجب اون تکرارها هم کلا لکنت اونجوره هم پیچیده هم اشکالمختلف.پسرمنم اونجور بود.خوب میشه عزیزم خودتو ناراحت نکن بفکر سلامتی خودتم باش

نیلی جونم پسرش خوب شده.اره تو اینجا سراغ ندارم ولی تو لکنت پسرم که زیاد پرس و جومیکردم خیلیها هم چن ...

مرسی دوست مهربونم.انشالله آرامشی ک به من میدی رو خدا له خودت هزار برابرش رو بده.

الآن 4 سال و 4 ماهشه

واقعا بودن کسانی ک بیشتر از 3 سال طول کشیده باشه و خوب شده باشن؟

نگرانیم همش از اینه ک نکنه چون خیلی طولانی شده موندگار بشه.همش میگم لابد دختر منم جزو اون دسته ست ک همیشه باهاشون میمونه این لکنت لععععععنتی😢

مرسی از وقتی ک واسم گذاشتی عزیزم.❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی دوست مهربونم.انشالله آرامشی ک به من میدی رو خدا له خودت هزار برابرش رو بده. الآن 4 سال و 4 ماه ...

عزیزم من کاری نکردم وظیفمه.بله بودن الانم کاملا خوبشدن.اصلا نگران نباش .پس الان اگاهش نکن تا پنج سالگیش صبرکن .من دیگه دوسه ماه مونده بود پنحسالش تموم بشه اگاهش کردم.شما محیط رو کاملا براش اروم کن.لکنت هزارجور افت وخیزو ندل داره.ولی اگه خودتم قدم برداری خواهی دید اخرش لکنت میشکنه و میره.این غول رو باید با صبروبردباری ریشه کنش کنی.ارزومه بخدا ازته دلم میگم ارزومه همه بچه هایی که لکنت دلرن زود زود خوب بشن.ازته دل همتونو درک میکنم سخته اما میگذره.الان پسرمن اونقد حرف میزنه میگم بستته.درحالیکه وقتی لکنت داشت میگفتم خوب بشهدهرچقدم بحرفه کیف میکنم.منظورم اینه مال شماها هم خوب میشه و این روزاتون فراموشتون میشه .بیخبرم نذار عزیزم

عزیزم من کاری نکردم وظیفمه.بله بودن الانم کاملا خوبشدن.اصلا نگران نباش .پس الان اگاهش نکن تا پنج سال ...

با خوندن حرفات اشکام اومد😢😢😢

آخه کل صفحات این تاپیک رو بارها خوندم و تمام کامنت های شما رو هم خوندم و میدونم ک دعات از ته دلت هست

و اینکه شما هم روزهای سختی رو گذروندی مثل ماها که هنوز درگیریم.

باز ممنونم ازت .لم.خدا پسرت رو حفظ کنه واست انشالله انقدر به درجات بالایی از علم و تحصیلات برسه که کیفش رو کنی و خستگیت دربره.

چشم عزیزم.حتما.

2728
با خوندن حرفات اشکام اومد😢😢😢 آخه کل صفحات این تاپیک رو بارها خوندم و تمام کامنت های شما رو هم خو ...

ممنونم عزیزدلم.من لایق اینهمه محبتت نیستم.خیلی لطق داری.دخترخوشگلتو ببوس.شبتون عالی

سلام منم پسر۵سالش خوب نمیتونه صحبت کنه پارسال بردمش گفتارفادهی نداشت بعدبردم دکترکودک دوتاشربت داره بهترشدولی نه زیادخیلی نگرانشم توخدامنوراهنمای کنین حالادوجلسه دارمیبرمش گفتاردرمانی برای ماساژ گفته این ازلات صورتش ذریف بنظرشماخوبه یانه تاحالاکی این کارانجام دادبهترشده یانه ویک چیزی دیگه کی مشهدی یک دکترگفتارخوب میخوام توی مشهدباشه خواهش میکنم جواب بدین امشب خیلی جوش میزنم براش همش توی فکرم

نیلی جون کاش میومدی😢😢😢

خسته م نیلی

خیلی دنبالت گشتم از خیلیا سراغتو گرفتم

چرا هیچ سراغی از تاپیکت نمیگیری😢😢

ببین چقدر مادرای نگران زیادن

خودت ک همه این نگرانی های مادرانه رو کشیدی

توروخدا بیا خیلی بهت احتیاج دارم

2738

عزیزان بنده شنیدم دکتر مجتبی بیگدلی شاملو لکنت بچه ها و بزرگسالان رو حتی اگر تیک و گرفتگی عضلات رفع میکنه توصفحه اینستاشون شماره شون هست اول مشورت کنید باهاشون راهکار بهتون میدن اگر نیاز بود میگن بیاریدش  

سلام بلخشید دختر من چهارسالشه...کلا خانواده پدریش اکثرا تو تلفظ س و ش مشکل دارن و به اصطلاح توک زبونی میگت....دختر من تا هفته پیش خوب بود و فقطططط کلمه السا یا دلسا اینارو یکم بد میگفت اما ی هفته ای هس کل س و ش رو بدتلفظ میکنه مخصوصا اگه تو اون کلمه علاوه بر س،ل هم باشه مث صندلی...اصلی...گفتاردرمان میتونه این موضوع و درمان کنه؟من مشهدم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ممول جان دکتر نصف ریسپریدونوتجویز کرده؟من موندم تومطب دکتر از هرکی پرسیدم دیدم دوز داروشون زیادتراز ...

عزیزم این دارو عوارضی نداشت؟

لکنت دخترم اصلا بهتر نشده بعد از دو سالو نیم

میخوام ببرمش پیش روان پزشک

خیلی جدیدا عصبی شده

سر هر چیزی کلی جیغ میزنه و منو میزنه

2706