2737
2734
عنوان

درمان لکنت

| مشاهده متن کامل بحث + 255401 بازدید | 3342 پست
سلام مامانا  امشب از گریه سر درد گرفتم اولین باره وارد این تاپیک شدم یه سری حرفا رو خوندم&nbs ...

سلام خانووومی پسرتووون بهترن

؟؟

میشه بگین الان چطورن .چون پسر منم دو سال و  ونیم شه س هفتس درگیر و من داغونم

توروخدا کمکم کنین ،این شریتا ک میگین تاثیرم داش

سلام خانووومی پسرتووون بهترن ؟؟ میشه بگین الان چطورن .چون پسر منم دو سال و  ونیم شه س هفتس در ...

عزیزم خیلی سخته ولی باید خونسرد باشی باید یه چیزایی رو تحمل کنی

پسرم الان خوبه خدا رو شکر و مشکلی نداره

شما کارایی که میگم رو شروع کن انجام بده ببینم چطور میشه 

اول از همه آرامش خونه رو کنترل کن هیچ دعوا و بحث الکی هم با همسرت نداشته باش 

یه مدت با بچت بیشتر بازی کن بازی هایی که خیلی دوست داره

بیشتر باهاش وقت بگذرون 

آرامش خودتو بهش منتقل کن 

شعر بخون تا باهات تکرار کنه 

اگه کلمه یا حرفی خواست بزنه و گیر کرد تو اصلا عصبی نشو و در عوض جلوش زانو بزن و خیلی ریلکس بهش بفهمون که هیچ عجله ای نداری 

بهش یاد بده اینجور وقتا نفس عمیق بکشه اینکارو پسر من الان بعد از ماه ها بازم انجام میده گاهی

بیرون با کرونا سخته ببریش ولی حاهای خلوت ببرش گردش برا روحیه اش خوبه

پیش دوستا و هم سنهاش ببرش فقط کسایی که لکنتشو به روش نیارن

حالا میرسیم به تجربه خودم 

پسر من با اینا و تغذیه درمان شد 

مشکلش طبع سرد بدنش بود 

پارسال که اینجوری شد یادمه نارنگی و شیر و بستنی خیلی میخورد

یه بار یه جا خوندم سردی برای لکنت بده و گفت بزار اینم امتحان کنم 

تمام سردی جاتو از غذاش حذف کردم 

به جاش کشمش و گردو و شیره انگور و چای نبات و زعفرون و عرق نعنا و اینا رو شدیدا بهش میدادم 

خیلی زیاد رژیمو رعایت کردم و چون معده اشم مشکل داشت ترکیب بارهنگ و آب و عرق نعنا و عسل هم درست کردم و شبا قبل شام بهش چند تا قاشق میدادم

به خدا به جرات میتونم بگم به دو سه هفته نکشید پسرم خوب شد و الانم که الانه سردی رو خیلی کنترل شده بهش میدم و یا با مصلح! 

شمام امتحان کن انشا الله جواب میگیری اگه جواب گرفتی خوشحال میشم خبرم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا هر کسی در تایپیک جدید مختصری از سن بچه و مدت مبتلا شدن و درمانها ی موفق و ناموفق رو بنویسه

سلام عزیزم.توروخدامیشه جوابموبدینشماپسرتون لکنت داشت خوب شد؟؟؟

باکدوم روش؟

من پسرم حدود دوهفتس که بطورناگهانی لکنت گرفته دوروزم هست تقریبا ازحرفاش هیچی نمیفهمیم ازبس تمام کلمه وجمله هارو تکرارمیکنه ونصفه میگه.دارم دق میکنم.پسرم دوسال وده ماهشه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خیلی سخته ولی باید خونسرد باشی باید یه چیزایی رو تحمل کنی پسرم الان خوبه خدا رو شکر و مشکلی ن ...

سلام عزیزم شماپسرتون کامل خوب شده؟مشخص میشه بچه هابخاطرچی لکنت میگیرن؟

من متاسفانه هم پسرموخیلی دعوامیکردم وهم میزدمش.بخاطربارداری دوم که حالم واقعابدبود الان بعدزایمانم یک شب پیش مادرشوهرم خوابیدو نصفه شب باگریه اومدپیش من صبم دیدم خودشو خیس کرده.ازهمونموقع هم لکنت گرفت.بهش گفتم چی شده گفت بخاری میخواسته منوبخوره

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم خیلی سخته ولی باید خونسرد باشی باید یه چیزایی رو تحمل کنی پسرم الان خوبه خدا رو شکر و مشکلی ن ...

عزیزم دخترمنم بعداز خوردن دوغ وبستنی ونارنگی اینجوری شد بهم میگی چقدر بارهنگ آب نعنا قاطی کنم هرروز بجوشونم ؟؟

دخترم لکنت داره میشه برای خوب شدنش صلوات بفرستین
عزیزم دخترمنم بعداز خوردن دوغ وبستنی ونارنگی اینجوری شد بهم میگی چقدر بارهنگ آب نعنا قاطی کنم هرروز ...

اون مقوی معده اس بهتره گرمیجات دیگه رو بیشتر بدی 

ولی در کل اگه میخوای یه دوره بده ببین چی میشه ولی سردی رو کلا قطع کن

نصف لیوان آب نصف لیوان عرق نعنای اصل و خوب رو با یه قاشق چای خوری سرخالی بارهنگ یه ربع بجوشون بعد که ولرم شد عسل طبیعیه اصل یه قاشق مربا خوری بریز توش شیرینش کن

از شیره انگور و گردو و کشمش غافل نشو 

نبات هم عالیه

اون مقوی معده اس بهتره گرمیجات دیگه رو بیشتر بدی  ولی در کل اگه میخوای یه دوره بده ببین چی میش ...

ممنون عزیزم شما چقدرطول کشید دخترمن الان دوماه ونیم هست  من اززور فشار عصبی وناراحتی بارداربودم قلب بچم توی 7هفته وایساد الانم درگیر سقط وبقایا هستم دارم دق میکنم خدا امتحان سختی ازم گرفت ؟؟

دخترم لکنت داره میشه برای خوب شدنش صلوات بفرستین
2738

خیلی خیلی ممنوونم از صبر و حوصله و وقتی ک واسم گذاشتین،امیدوارم هیچ وقت هیچ وقت دیگ پسرتون دچار مشکل نشه

بخدا همه چیزایی ک گفتیو رعایت میکنم،پسر منم سردیجات خیلی خیلی دوس داره و الان نزدیک دو هفتس قطع کردم محیط خونرو اروم کردم ،حتی تلویزیونم روشن نمیکنم،فقط بازی و شعر و کتاب

حتی کار خونم تعطیل فقط در حد خورد و خوراک

شیره و ارده و خرما و ب اضافه زبان گنجشک و عاقرقرقا ک بچه ها گفتنو بهش میدم،شربت اهن و ویتامینم میدم

شما دارویی ندادین،منطورم شربت؟

تو دلم غوغاس بخدا ولی ب روم نمیارم،مشکل دیگم رو سرم اواره،ولی همرو گذاشتم کنار ،فقط فکرم بچم

خودت کشیدی دیگ میدونی چقد سخت

جای خوابشو عوض کرده بودم ولی بخاطر شرایطش الان س هفتس پیش خودم میخوابه،بیرونم میبرم جایزه و تشویقشم ب راهه

بخدا ی توم بهش نمیگم،بچه من فوق العاده احساسی و حساس

توروخدا براش دعا کن من تو غریبم تو این شهر و هیچ کس و ندارم

دعا کن بچم خوب شه و هر تجربه ای داری بهم بگو لطفا😪😪

سلام خانووومی پسرتووون بهترن ؟؟ میشه بگین الان چطورن .چون پسر منم دو سال و  ونیم شه س هفتس در ...

این دوتا شربت ک اسمشو بردین

ریلکسی کیندر و امگا۳

اینارو دادین؟

تاثیری داشته ب نظرتون؟

منم بدم؟

توروخدا هرکاری کردین ب منم بگین

الان کامل پسرتون خوبه؟

خیلی خیلی ممنوونم از صبر و حوصله و وقتی ک واسم گذاشتین،امیدوارم هیچ وقت هیچ وقت دیگ پسرتون دچار مشکل ...

خواهش میکنم کاملا درکت میکنم منم غریبم و تنها امیدم بچمه و شوهرم

ان شا الله زود زود خوب میشه 

ترکیب بارهنگ و عسل و عرق نعنا هم درست کن براش 

شربت امگا سه هم دادم بهش من ولی مدت خیلی کوتاهی چون روغن بود و نمیخورد خیلی هم گرون بود انگار 

اگه بچت بد وجود نیس میخوای اونم بده ولی خیلی هم دارو اثر چندانی نداره

این دوتا شربت ک اسمشو بردین ریلکسی کیندر و امگا۳ اینارو دادین؟ تاثیری داشته ب نظرتون؟ منم بدم؟ ...

آره الان خوبه گاهی هول میشه میخواد با هیجان چیزی رو تعریف کنه یه کوچولو مکث داره ولی لکنت نه خدا رو شکر

خواهش میکنم کاملا درکت میکنم منم غریبم و تنها امیدم بچمه و شوهرم ان شا الله زود زود خوب میشه  ...

ان شااله ممنونم عزیزم،اره تنها امید منم بچه و شوهرمه

و ب شدتت بهشون وابستم،ان شاله بچه منم خوب بشه و ی روز مث شما منم بیام بگم پسرم خوبه

خدایا کمکم کن😔

2706