2733
2734
عنوان

به نظرتون چه تخصصی خوبه؟🌱

638 بازدید | 15 پست

بین تخصص های رشته پزشکی کدومش برای یک خانم بهتره؟ 

(چه از لحاظ درامد،چه محیط کارش،چه سختی و اسونی و ...)

اگه دلیلشم بگین خیلی ممنونتون میشم 😘

نظرتون درباره داخلی یا پوست و مو چیه؟🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درمورد اینا نمیشه نظر شخصی رو پرسید اگه برای خودتون میپرسید از خود پزشک های این تخصص ها سوال کن 

و توان و نیروی و روحیه ی خودتو درنظر بگیر

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
میشه بپرسم برای یازدهم چند ساعت خوبه بخونم 

بستگی به یادگیری ،تایم کلاسا و ... داره ولی باید الان طوری بخونی که قشنگ یازدهم رو ببندی پس بهتره با برنامه روزی ۶ الی ۸ ساعت بخونی 

درمورد اینا نمیشه نظر شخصی رو پرسید اگه برای خودتون میپرسید از خود پزشک های این تخصص ها سوال کن  ...

اره میدونم 

و اینکه هنوز وادد بیمازستان نشدم که اطلاعات خاصی داشته باشم

امااز اونجایی که خودم اصلا اهل دکتر رفتن نیستم 😅 واسه همین پیش زمینه خاصی از تخصص های مختلف ندارم دیگه گفتم فعلا از بقیه بپرسم ببینم دیدگاه بقیه چیه 😁

2738
کاربر مرد هستم همراه هر تخصص جدیدی که گرفتید ،طب سنتی هم بخونید  هر چند  که احتمالا مخال ...

نه طب سنتی جزو واحدای اجباری پزشکیه اصلا 

تازه قبل کرونا دوره هاشو میرفتم 😅

اما کلا پزشکا با طب سنتی معمولا مخالف نیستن بماند که طب سنتی به عنوان یکی از تخصصا پزشکیم هست اصلا 

ولی معمولا پزشکا با افرادی که اطلاعات پزشکی ندارن و وارد حوزه طب میشن مشکل دارن 😁😁

نه طب سنتی جزو واحدای اجباری پزشکیه اصلا  تازه قبل کرونا دوره هاشو میرفتم 😅 اما کلا پزشکا با ...

خوب خودمم با دکان دستگاه مخالفم.

افرادی مثل دکتر افراسیابانی و...رو قبول دارم .

من اگه قبول بشم پوست و مو رو به عنوان تخصص دوست دارم برم چون خیلی باکلاسه هم کاراش زیاد سنگین نیست ادم فرسوده نمیشه

زن ها بخاطر سنگینی کار پزشکی زود فرسوده میشن و شادابیشونو از دست میدن

زنان زایمان و سونوگرافی اگه به طور خصوصی کار کنی درامدش خیلی زیاده تو فامیل های دورمون دیدم

رادیولوژی شنیدم بعضا بازمانده های پرتو های شیمیایی تو اتاق طی زمان باعث سرطان میشه تو اون رشته

چشمم خوبه منم دوست دارم

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
من اگه قبول بشم پوست و مو رو به عنوان تخصص دوست دارم برم چون خیلی باکلاسه هم کاراش زیاد سنگین نیست ا ...

اره پوست و مو و زیبایی خیلی تخصص های خوبین 

ولی میدونی من حس میکنم از اون هدف اصلی پزشکی دارن فاصله میگیرن و سلامت رو فدای زیبایی میکنن واسه همین زیاد دلم باهاش نیست 🤔

اره پوست و مو و زیبایی خیلی تخصص های خوبین  ولی میدونی من حس میکنم از اون هدف اصلی پزشکی دارن ...

اره منم مخالف تزریق ژل و بوتاکس و.. هستم و نمیخوام از این کارا برای مریض ها انجام بدم

ولی الان زیبایی جز مهم ترین دغدغه های ادم ها شده و مستقیم روی اعتماد به نفس و روحیشون تاثیر میزاره طوریکه مثلا خودمن بخاطر قیافم گریه میکنم و افسردگی گرفتم🥺

عمل های زیبایی و لیزر برای جاهای جوش یا موهای زائد خیلی تو روحیه ادما تاثیر میزاره و تاثیرات بد انچنانی ندارن

جراحی های پلاستیکی برای افرادی که دچار سوختگی یا اسید پاشی هم شدن خیلی بهشون کمک میکنه

منم چون از این موضوع عذاب میکشم دوست دارم در اینده کمک کمی به بقیه ادما کنم تا مثل من عذاب نکشن

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
2706