2733
2734
عنوان

بااین مهمون کثیفم چه کنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یچه ها یکی از فوبیاهام تو خواب دست خونی و پوشک خونی بوده .خیلی حالم بد میکنه.ی بار سرزده رفتیم خونه زن داییم این بزای چن سال پیشه بچه نیودم ولی فوبیاش دارم‌.دوتا پسر بزرگم خیر سرش داره.رفتم دسشوی کپ کردم نوار بهداشتی خونی کل دسشویی انداخته بود.باورم نمیشه.اصلا مگه امکان داره.چطور میشع کسی اینکار کنه اصلا ی لحطه احساس نجاست بهش دس نمیده.واقعا برام غیر قابل درکه.تا مدتها حالم بد بود و یادم نمیره

به دیوارا خون پاشیده؟؟اسی مگه فواره میزنه؟؟ مارو چی فرض کردی خدایی😑😑

وقتی آبو با فشار بگیری به خودت میپاچه به دیوار بخدا 😣😣😣

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728
2738

هر چند که نفهمیدم چحوری امکان پذیره ولی اگه نمیخوای مهمونت رو برنجونی برو خونارو بشور چایی نباتم واسش درست کن بعدم بگو دراز بکش ماساژت بدم خدایی نکرده یه وقت رنجیده!!!نشه

بعد طفلی مادر شوهر من میره دستشویی دستاشو تو روشویی میشوره میاد ازم اجازه میگیره که فقط تو سینک وضو میشه بگیرم یا نه؟اخه روشوییم یکم کوچیکه سختشه اونجا وضو بگیره. بعضیا واقعا پلشتن

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

هربار كه لكه‌هاي خون رو ديديد خيلي محترمانه بهش نشون بديد و بگيد

قطعا خودشم متوجه ميشه كه بيشتر بايد حواسشو جمع كنه.

به بچه هم خودتون مستقيم بگيد عزيزم دستاتو فلان جا بشور.... دستشم نميرسه بايد كمكش كنيد

با لطف خوش و زبان محبت آميز و محترمانه،‌بهشون برنميخوره نميرنجن. شما هم انقد عذاب نميكشيد