2733
2734
عنوان

اعلام بارداری

90 بازدید | 12 پست

الان دو ماهمه به مامانم همون یک ماه پیش که فهمیدم گفتم به خانواده شوهرم و بابام و داداشم آخر ماه دیگه با جواب غربالگری بگم خوبه؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو روز بعد از فهمیدنم به مامانم گفتم به مادرشوهرمم گفتم گناه دارن کلی خوشحال شدن 

تازه شوهرم گفت اینجوری من نیستم مراقبتن

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
2738
چجوری تیکر بزازم؟

توی قسمت نی نی سایت من اول روز زایمانت رو وارد کن همون زیرش تیکر هم هست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
من عین این ندید بدید ها هنوز قلب نداشت ب کل کشور خبر دادم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ آره وایسا ماه سوم ک غ ...

یچی بگم به خودت امیدواربشی😂😂من بیبی چک مثبت شد به شوهرم نشون دادم کلی ذوق کردیم ،یهووسط ذوق کردنمون شوهرم باتاکید و جذبه فراوان فرمودنری به کسی بگیا ،بزار مطمئن بشیم به هیچکس نگیم فعلا ،توافق کردیم حداقل تابعد ازمایش سکرت بمونه بعد یکساعت همسرم گفت میرم بیرون کاردارم میام ،همینکه رفت زنداییش زنگ زد تبریک گفت 😐...

طبقه بالای مادرشوهرم ایناییم ازپنجره دیدم بایه جعبه شیرینی واردساختمون شد مستقیم رفت بهشون گفت 😐😐😐

منم نخواستم خوشیمون خراب بشه فقط بهش گفتم هیچکس یعنی فقط خانواده من دیگه 😂😂😂دیگه منم زنگ ابجیم زدم بهش گفتم فرداشم باهاش رفتم ازمایش دادم ،،،تازه من 2هفته ابجیم بهم گفته بود حالت نگاه وچهرت فرق کرده ،،4هفته فهمیدم اره باردارم 

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
وای 😂😂😂😂 عزیزم خدا نی نی حفظ کنه🌺🌺🌺

😂😂😂حالا دیدی بدترم هست ،،مرسی مهربون همچنین نینی شما

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘