2733
2734
عنوان

خانمهای باردار میشه بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 19 پست

ممنونم.من پریودامخیلی دیر به دیر هست فکر کردم شاید برای فتق باشه.پس نگران نباشم.آخه میخوام برای بارداری امسال اقدام کنم دکتر زنان علائمم رو گفتم هیچ راهنمایی نکرد فقط گفت علائمت واسه فتقه برو ‌پیش جراح عمومی.بهم قرص داده که سه ماه باید بخورم که پریودام رو منظم میکنه با اسید فولیک.گفت ۳ماه دیگه بیا

فتق باعث نمیشه که استراحت مطلق بشیم زمان بارداری؟

بعد اینکه شنیدم که طبیعی هم زایمان نکنیم بهتره چون فتق عود میکنه

✨در انتظار معجزه✨
ممنونم.من پریودامخیلی دیر به دیر هست فکر کردم شاید برای فتق باشه.پس نگران نباشم.آخه میخوام برای بارد ...

نه فتق اگه حاد نباشه دربارداری اذیت نمیکنه

برای زایمان من از دکتر پرسیدم گفت ربطی نداره برای زایمان طبیعی ولی یه سونو از فتق شما انجام بده خیالت راحت بسه اگه اندازش کوچیک بود که مشکلی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من رفتم سونوگرافی دکتر گفت پارگی هست و حتما باید جراحی کنی و تنها چاره عمل کردنه.حتی بهش گفتم بعد از بارداری عمل کنم گفت نه اول عمل انجام بده.من یک درمانگاه معمولی رفتم.خیلی نگران شدم.این درد از خیلی سال با من بود ولی من نمیدونستم اصلا فتق چی هست.هنوز با همسرم مطرح نکردم موندم چیکار کنم.میخواستیم برای بارداری اقدام کنیم.دکتر گفت تا سه الی چهار ماه هم نباید باردار شی.اصلا نمیدونم چیکار کنم

✨در انتظار معجزه✨
2728
به دکتر زنانتون بگین .اگه میتونین با دکترای دیگه مشورت کنین

باید یک دکتر زنان خوب برم.چون من رفتم یک درمانگاه که هم دکتر زنان رفتم بعد گفت برو پیش جراح عمومی که هم جراح اونجا رفتم.خب فکر نمیکردم مشکل حادی داشته باشم واسه اقدام.حالا باید یک دکتر خوب پیدا کنم دیگه برم از درمان تا زایمان پیش همون شخص.چون الان داشتم مطالب میخوندم میگن پیش هرشخصی هم نمیشه برای جراحی رفت

✨در انتظار معجزه✨