2726
عنوان

خانما لطفا میاید؟؟ کمک نیاز دارم

256 بازدید | 23 پست

من الان هفته پنجم بارداری هستم دیشب یه لخته نسبتا بزرگ ازم افتاد بدون اینکه بعدش خونریزی داشته باشم و یا دل درد یا کمردردی دکترمم برام شیاف فرتیژست قبلا نوشته که هر شب استفاده دارم. شما تجربه ای دارین بنظرتون سقط شده؟؟ تا نوبت دکترم بگیرم برم از فکر و خیال مردم😔

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
2
100%
۲
0
0%
خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان شاالله. تجربشو داشتین شما؟؟

امروز حتما برو دکتر . بعضی از سقط ها بدون خونریزیه اولش . انشالله که برای شما سقط نیست ولی حتما برو امروز دکتر

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
امروز حتما برو دکتر . بعضی از سقط ها بدون خونریزیه اولش . انشالله که برای شما سقط نیست ولی حتما برو ...

ممنون.اون که حتما. برام دعا کنین بعد از کلی درمان باردار شدم

ممنون.اون که حتما. برام دعا کنین بعد از کلی درمان باردار شدم

انشالله چیزی نیست حتما خبر بده رفتی دکتر

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من تابحال باردارنشدم اماشنیدم سقط خیلی سخته همراه خونریزی بالاوخیلی طرف اذیت میشه انشاءالله چیزی نیست وبه حق آقا امام حسین علیه السلام به سلامتی خودتان و فرزندتان آیه الکرسی میخوانم شماهم برای من دعاکنید🌼🌿🙏

التماس دعا.

من لکه بینی داشتم باید همش استراحت کنی سعی کن اگر کسی رو داری فقط برای دستشویی رفتن بلند بشی از جات

حتما ممنون. دعا کنین برام🙏😞

من تابحال باردارنشدم اماشنیدم سقط خیلی سخته همراه خونریزی بالاوخیلی طرف اذیت میشه انشاءالله چیزی نیس ...

عزیززززم چه قلب بزرگی دارین خیلی ممنونم از بزرگواریتون😘😘😘😘 ان شاالله شمام زودی باردار شین

2706