2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
می دونی باید ایمان داشته باشی که حاجتت برآورده میشه . به خدا بگی اگر صلاحمه حاجتمو براورده کن و به ر ...

ایمان ندارم .ولی خب گفته ختم کنی حاجت میدم .ولی نمیده

اون ب گفته اش عمل کنه منم باورم شه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ایمان ندارم .ولی خب گفته ختم کنی حاجت میدم .ولی نمیده اون ب گفته اش عمل کنه منم باورم شه

عزیزم کجا گفته من نمی دونم توی قرآن هست چیزی که به آن علم نداری را از من نخواه یه وقت یه خواسته ای داریم که فکر میکنیم صلاحمون توی اون هست ولی از عاقبتش بی خبریم . یه وقتم به حاجتمون میرسیم ولی دیر تر 

خسته شدم از بس تو این زندگی عذاب کشیدم و پیش همه خار و ذلیل و تنها شدم ، امام ، حرم ، سفره ، امام زاده ای نمونده که بهش التماس نکرده باشم و دخیل نبسته باشم ،اینقدر نذر کردم که دیگ حسابش از دستم در رفته اما هیچی به هیچ هر روز افسرده تر و بدبخت تر از دیروز ، چند بار به فکر خودکشی افتادم ولی گفتم خونوادم مگ گناه کردن خرج اضافه بزارم رو دستشون 

فک نمیکردم خدا اینقدر ظالم باشه و نبینه و نشنوه . مث اینکه اصلا نیس 

خسته شدم از بس تو این زندگی عذاب کشیدم و پیش همه خار و ذلیل و تنها شدم ، امام ، حرم ، سفره ، امام زا ...

کتاب 4اثر از فلورانس رو بخون 

خدا هست ☺

تا اینجا بوده ازینجا ب بعدشم هست 

هیچ چیز آنقدر شگفت انگیز نیست ک واقعیت نیابد ...

دعا کن ویزام بیاد بعد من یک عمر دعات میکنم ☺
2738