2737
2734

برای هزارمین بار پشتمو خالی کرد......بخدا هرکاری میکنم انگار ن انگار.....براش کوچکترین ارزشی نداره......😔😔😔

کاش میشد ی جایی ب بعد مردنت دست خودت بود

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ریشه‌ی تمام مشکلات زناشویی دوست داشتنه😑

وقتی بهش وابسته نباشی هم دوستت داره، هم عاشقته، هم دنبالت میاد...

ولش کن به خودت برس همین بخدا

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

مشكل از تو نيست عزيزم

يكي ك دوست داشته باشه لازم نبست كاري بكني حتي خوبم نباشي دوست داره

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بهش میدم

متاسفم برات.....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2738
مشكل از تو نيست عزيزم يكي ك دوست داشته باشه لازم نبست كاري بكني حتي خوبم نباشي دوست داره

واقعا راس میگیا....

جفتتون چند سالتونه ؟چندساله ازدواج کردین؟ازدواج سنتی یا دوستی؟

سنتی عزیزم...من ۲۹ سالمه ۸ سال اختلاف سنی داریم...اگه بخاطر دخترم نبود تموم میکردم

2706