2737
2734
عنوان

بچه ها با نامزدم چجوری رفتار کنم

104 بازدید | 10 پست

بچه ها الان پنج ماهه ک ما باهم نامزد کردیم نامزدم منو خیلی دوست داره منم همینطور ولی حس میکنم یکم باهام سرد شده ،البته خودمم دلیلشو میدونم دوبار سر چیز مختلف عصبی شدم و باهاش یکم با بد خلقی حرف زدم و همینطور ی بارم باهاش یه شوخی کردم ک بعدش وقتی بهش فکر کردم دیدم یکم توهین آمیز بود 

بچه ها نامزد من آدم خیلی باهوش و زرنگیهه هیچی رو بروش نمیاره ولی حس میکنم یکم ازم ناامید شدع

سرکار خیلی میره؟ فک کنم بخاطر کارشه

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره می‌ره سرکار خیلی هم خسته میشه

بخاطر اونه 

نگران نشو به دلت بد راه نداره 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

[QUOTE=172375799]باید بگی چه شوخی کردی مگرنه اینطوری نمیتونم کمک کنم😂😂[/QUOTE

من با دوستام خیلی اینجوری شوخی میکردیم ،یروز داشتیم با نامزدم می‌رفتیم بعد یه سگ دیدیم ،یهو از دهنم پرید و گفتم نه دوستته ها😑

ولی بعدش کلی معذرت خواستم گفتم ک از دهنم پرید اونم با خنده گفت ک دستت درد نکنه سگمونم کردی دیگ

ولی حس میکنم ناراحت شد ولی ب روش نیاورد

2738