2733
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کی گفتم بزاره جیب شوهرش؟؟؟ خب میتونه برای خودش پس انداز کنه! شوهرش ک نباید همچیو بدونه! یه موقعی ...

نمی‌دونم ولی من شخصا نمیخام به خانوادم کوچیکترین هزینه ای تحمیل کنم 

جهیزیه دادن دیگه نیازی نیست وسایل بچمم بگیرن یا پولشو بدن بزارم جیبم

2731
هزینشو میخاد بده خودم بخرم ‌منم نمیخام زیاد شلوغش کنم و اینکه ی چی هم نباشه ک ب درد نخوره

دقیقا منم مثل شما وسایل ضروری برام مهمه با سرویس چوبش که از یه جای خوب خرید کنم که کاراش عالی باشه قیمتشم مناسب باشه جایی سراغ دارید

2738
دقیقا منم مثل شما وسایل ضروری برام مهمه با سرویس چوبش که از یه جای خوب خرید کنم که کاراش عالی باشه ق ...

البته من وسایل ضروریش رو خریدم واسه الان نیست واسه یکسال پیشه که دخترم به دنیا اومد ولی هنوز سرویس چوبش رو نخریدم

هزینشو میخاد بده خودم بخرم ‌منم نمیخام زیاد شلوغش کنم و اینکه ی چی هم نباشه ک ب درد نخوره

عزیزم برو چهاردانگه کارشرکتی داره کیقتشم عالیه من خودم دنبال سرویس چوب میگشتم بهم آپادانارو معرفی کردن ولی قیمتش بالا بود آدرس اینجا هم از عروس خاله ام گرفتم 

بنظرتون تخت کنار مار از این گهواره ای ها بخرم یا تخت جدا گهواره جدا؟ تخت کودک نوجوان خوبه یا کلا نو ...

هم کودک نوجوان خوبه تا 8-9 سالگی میتونی استفاده کنی بعد میز جلوشو بکنی میز تحریر از اونورم تخت جوان بگیری براش میز تحریرشم میتونی بگیری

[QUOTE=172373465]هزینشو میخاد بده خودم بخرم ‌منم نمیخام زیاد شلوغش کنم و اینکه ی چی هم نباشه ک ب درد نخوره[/

یه جا بهم معرفی کردن اینم آدرس سایتشه تنوع مدلیش زیاده جنساشم MDF وهم ملامینه داره کیفیتش میگه خیلی عالیه .

رفته بوده دلاوران اونجا همشون گرون بوده اینجا با اینکه شرکتیه قیمتش خیلی مناسب بوده .کاتولوگم داره

2706