2737
2739
عنوان

بارداری با متفورمین و مدروکسی

111 بازدید | 2 پست

سلام خانوما من یه سقط داشتم که بعدش پولیپ اورد رحمم و هیستروکردم.بعدهیسترو برای قطع شدن لکه بینیم و نظم پریودم دکترم ال دی داد ومتفورمین و مدروکسی.گفت تا اوایل بهمن ال دی بخور هرروزم هر ۸ساعت ۲تا متفورمین بخور که اگ تونستی ۳تاهم بخوری خوبه.بعدکه پریود شدمم گفته ک از ۱۴پریود شبی ۲تا مدروکسی بخورم.

به نظرتون اینا درکنار روغن مالی شکمم و ورزش حواب میده؟؟؟؟اگ‌کسی تجربه ای داره بگه لطفا.

خدایا شکرت که همیشه هوامو داشتی و داری🌱❣

سلام هی خواهر من تنبلی دارم منم دکتر رفتم همینارو داده به اضافه کلومیفن و امپول اچ سی جی و اچ ام جی ولی میگن کلومیفن ضرر داره نمیخوام بخورم فقط متفورمین و مدروکسی میخوام استفاده کنم در کنارش ورزش و سیاهدونه و عسلم میگن خوبه بخوری توهم امتحان کن حتما انشا الله ک جواب بده😘من هرکیو شنیدم تنبلی داشته ورزش کرده باردار شده سریع

سلام هی خواهر من تنبلی دارم منم دکتر رفتم همینارو داده به اضافه کلومیفن و امپول اچ سی جی و اچ ام جی ...

کلومیفنو بخور حتما.من یه سقط داشتم قبلیو ماه اولی که کلومیفن خوردم حامله شدم.طبق دستوردکترت پیش برو و بخور حتما.

خدایا شکرت که همیشه هوامو داشتی و داری🌱❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘