2733
2734

بچه ها قبلا گفتم اين داستانو ولي باز يه مختصر ميگم 

مادر شوهرم از زماني كه شوهرم ميخواس بره زن بگيره يهش گفته بود من انقد مبلغ بهت بابت خرج عروسيت كمك ميكنم ! 

ما عقد كرديم و بخاطر كرونا نشد كه عروسي بگيريم 

تصميم گرفتيم با پول خودمون و طلاي من و كمكي كه مامانش گفته بود خونه بخريم ! 

وقتي به مرحله عمل رسيد و ما بيعانه داديم مامانش دبه كرد و گفت بايد نصف خونرو به نامم كني 

بماند كه چقد اب رو ريزي كرد و همرو با ما بد كردو بي احترامي كرد و و و و و حتي يه تبريك نگفتن و نيمد تا مدت ها خونرو ببينه ، بقدري روزاي خوشمو كوفتم كرد كه سب و روز با شوهرم گريه ميكرديم و يبار از حال رفتم و و و ما هم بخاطر اينكه بيعانه داده بوديم نميشد كنسل كنيم 

خلاصه بعد كلي ، كولي بازي بيخيال شد و گفت بايد بجاش برام وسايل خونه بخريد !! 

حالا خانوم يخچال ميخواد رفته دست گزاشته رو گرون ترين يخچال 

در حالي كه زماني كه من ميخواستم بگيرم ميگفت ازون مدل ساده ها بگير اونا خوبن 

بنظرتون من چيكار كنم؟؟؟ 

مطمئنم به يخچال هم ختم نميشه فقط 

بنظرتون منم مثل خودش رفتار كنم ؟

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش هزینشو برگردونید تمااام

من اصلا نميخواستم راستش 

بدر شوهرم اجبار كرد 

و اينكه چون نصف پولشو داده بوديم اگر منصرف ميشيدم ٤٠ ميليون بايد خثارت ميداديم

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

کمک قبول نمیکردی تا آخر عمر باید باج بدی قیمت خونه بره بالا آتیش میگیره بند میکنه بهتون خونه رو عوض کنید بزرگار بگیرید بازم آتیش میگیره بند میکنه بهتون وام بگیر پولشو پرت کن تو صورتش تا وقتی کمک قبول کنی محکومی

اره هر چی عوض داره گله نداره

چجوري جبران كنم بنظرت ؟ 

2738

چرا بعضی مادر شوهرا اینجورین

خانواده شوهر من اصلا باهامون کاری ندارن سالی یبار خونه هم میریم با اینکه هر دومون تهرانیم    

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺

نه عزیزم

مثل خودش بخوای پیش بری خودتو مریض میکنی

شما مقدار پولی که بهتون داده رو سعی کنید هر چند ماه یکبار مقداری که میتونید بهش برگردونید

مثلا اگه ۱۰۰میلیون بهتون داده

و یخچال۳۰ تومنی میخواد شما چک ۳۰ میلیون به اسم خودش تحت عنوان پس دادن بخشی از قرض بهش بدید 

بدون سند و مدرک نرید خرید کنید اخرشم هی منت بزاره نصف خونه حق اونه

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
دعوای مادر پسریه تو کار نداشته باش . 

عزيزم به پسرش ربط نداشت كه 

زندگي منم هست 

مگه من برگ چغندرم 

زندگي پسرش وصل ميشه به من 

مگه ميشه زندگيو زهر كار كنه بهمون به من بي احترامي كنه بعد به من ربطي نداشته باشه؟

2706