2726
عنوان

به دادم برسید داغونم

334 بازدید | 6 پست

سلام خانما دارم دق میکنم دخترم را واسه چکاپ سالیانه بردم آز خونش خوب بود ولی تو ادرار خون هست مسؤل آزمایشگاه گفت باید ببریدش دکتر احتمالا سنگ داره بچم 6 سالشه وخیلی ضعیف ولاغره چه خاکی به سرم بریزم کسی بوده بچش این مشکل را داشته باشه؟؟؟ 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاا... که هیچی نیست نه والا نداشتم این مشکلو اما از اطرافیانم بودن همین مشکلو داشتن دکتر گفته بود ...

ممنون گلم التماس دعا

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2728
راستش من که دورورم همچین مشکلی نداشتیم ولی دعا میکنم هرچه زودتر بهبود پیدا کنه :)

سپاس عزیز دلم

من پسرداییم هم سن دختر شما بود سنگ کلیه داشت بعد از یه مدت سنگش،دفع شد و خوب شد 

الآن خودش پزشکی میخونه😊

راستش چون زیاد از اون زمان ها گذشته دقیق یادم نیست 

ولی گفتم که استرست کم شه

من پسرداییم هم سن دختر شما بود سنگ کلیه داشت بعد از یه مدت سنگش،دفع شد و خوب شد  الآن خودش پزش ...

قربونت گلم