2737
2734
عنوان

کسایی که ژل لب زدن بیان

85994 بازدید | 207 پست

یبار تزریق کنیم کافیه یا باید دو هفته بعدم دوباره برا ترمیم رفت؟حتی دو بارم برا ترمیم ممکنه لازم شه؟ شما چه مارک ژلی زدین و راضی بودین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من خودم تو کار فروشه ژل و بوتاکس و...هستم بعضی ژل ها بله ترمیم میخوان بستگی به برنده ژل ...

چه مارکی برا لب خوبه؟ شنیدم اونایی که زودتر جذب میشن کیفیت بهتری دارن درسته؟ 

2731
چه مارکی برا لب خوبه؟ شنیدم اونایی که زودتر جذب میشن کیفیت بهتری دارن درسته؟ 

خیر معمولا اونایی که زود جذب میشن فیک هستن و آبکی ژل خوب که غلظت کافی داشته باشه نباید زود جذب بشه و معمولا نیاز به چند بار ترمیم مجدد نداره

ژلای تک سیسی خیلی بهترن از ژلای ۱۰ سی سی 

مثل ژوویدرم

خیر معمولا اونایی که زود جذب میشن فیک هستن و آبکی ژل خوب که غلظت کافی داشته باشه نباید زود جذب بشه و ...

ژویدرم خیلی گرونه. پرسیدم هر سی سی 3 تومنه.بجز اون چه ژلی خوبه که قیمتش هم بهتر باشه؟ مارکای مختلفی شنیدم. رووفیل چطوریه؟ دوتا قیمت داره یکیش هر سی‌سی 1600 یکیش 850

ژویدرم خیلی گرونه. پرسیدم هر سی سی 3 تومنه.بجز اون چه ژلی خوبه که قیمتش هم بهتر باشه؟ مارکای مختلفی ...

اونی که ۸۵۰ براتون میزنن رووفیل چینیه نیاز به ترمیم داره ماندگاری هم نداره عزیزم رووفیل کره ای گرونتره و ماندگاری داره ماشالله این پزشکا ۲سیسی رو از ما میخرن ۳۲۰۰ سی سی ای ۳تومن میزنن مراجعه کننده!!!توی مارکای چینی فقط صوفیدرم مارکه خوبیه حجم دهی بالایی هم داره قیمتشم مناسبه 

اونی که ۸۵۰ براتون میزنن رووفیل چینیه نیاز به ترمیم داره ماندگاری هم نداره عزیزم رووفیل کره ای گرونت ...

عزیزم میشه چند تا مارک غیرچینی خوب بهم معرفی کنی بجز ژویدرم؟ 

2738
دنبی کره ای   رووفیل اصل   الانسه   پرفکتا   ژوویدرم  ال جی هم شنیدم مارکه ...

اسم هیچ کدومو تو پیج دکترایی که فالو دارم نشنیدم😫عزیزم یه سوالمم جواب بده. از کجا بفهمم ژل اصل برام استفاده میکنن نه چینی؟ همین که از این اسامی انتخاب کنم میشه بهشون مطمئن باشم که چینی نیستن؟ 

2706