2726
عنوان

بنظرتون چکار کنم تو محل کارم و

224 بازدید | 25 پست

دوستان من واحد مالی شاغلم تو پستی که توش کار میکنم پرستیژش بالاست اما خیلی فشار کاریو استرس توش هست تخلف میشه و همش استرس و اعصاب خوردی دارم همکارا ساعت یک ونیم میرن من تا بعد از ظهر گاهی سرکارم شده تا نزدیک غروب سرکار بودم ولی حقوق همکلرها رو دیدم از اونایی که سرکار پست خاصی ندارن و بیکارن حقوقم کمتره الان ترم اول ارشد هستم و دیگه واقعا نمیکشم این فشارها رو تحمل کنم بخاطر تخلفاتی که میشه و دردسرهاش خسته شدم و تصمیم گرفتم جابجا شمبعد کلی التماس با استعفام از این پست موافقت شد و یکی دیگه از همکارها از واحد دیگه اومد دارم بهش آموزش میدم که بشینه سرجام اون خانم هام فقط مبخواست بیاد مالی و بارداره و چند ماه دیگه شاید مرخصی زایمان بگیره از بقیه هم مخفی کرده منم به کسی نمیگم چون با اصولم جور نیست اما کارش اشتباهه که مخفی کنه و زرنگی کنه و من بعد اینکه کارو یادش دادم مرخصی زایمان بگیره و بزور منو برگردونن سرجای سابقم 

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

هر کی خربزه میخوره پای لرزش میشینهخ

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر کی خربزه میخوره پای لرزش میشینهخ

یعنی چی

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

خوب شما قبول نکن که برگردی نمیشه؟

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
شما قبول نکن که برگردی.بارداری ایشونم حقشونه که به کسی نگن یه مسئله کاملا خصوصیه

نه گلم سر کار این پست بسیار حساسه طوری که خیلی ها راضی نشدن بیان ایشون باتوجه به شرایطش یا نمیومد یا نباید مخفی کنه الان از صحبتاش متوجه شدم فقط انگار می خواد کار یادبگیره دارم هی آموزشش میدم و بااینکه من تو اون پست نیستم به من میگه تو اسناد رو امضا کن من تو محل کارم با وجدان هستم و ایشون دارن سواستفاده میکنن که فقط کار یاد بگیرن چون میگه حالا یادم بده ولی سند ها رو امضا نمیزنه درست نیست از صداقتم سواستفاده بشه 

رسمی هستی عزیزم؟ اگر رفتی واحد جدیدت سریع سعی کن همونجا جا پات رو سفت کنی و پست سازمانی مرتبط بگیری. ...

گلم من حکمم اول مسئول دفتر بود رفتم درخواست دادم و پستی که توش الان کار میکنم رو زدم تو حکمم😥مسئول کارگزینی دوستم بود کمکم کرد ک به کسی نگفتیم خیایا نمیدونن جز چند نفر خیلی کم حالا اگه بفهمک میتونن بزور منو بنشونن سراون پست اشتباهم این بود که اون موقع تغییر پست تو حکمم نزدم حسابدار زدم کارشناس مالی تو پرانتز پستی که توش هستم عجب اشتباهی کردم اگه میزدم حسابدار کسی مجبورم نمیکرد تو پست خاصی بشینم

@nazaniiiin    

گلم من حکمم اول مسئول دفتر بود رفتم درخواست دادم و پستی که توش الان کار میکنم رو زدم تو حکمم😥مسئول ...

ببین واحد امور مالی یه کم مسئولیت و دردسرش زیاده یعنی به پول اضافه کاریش و اینا هم به نظر من نمی ارزه. کاش به جای این خانم یه آقا رو میاوردی آموزش می دادی که دیگه زایمان و اینا دردسر نشه. پست خودتم که هست اگه بگن باید برگردی. تنها راهش به نظرم تو واحد جدید که میری اکتیو باش اگه یه وقت گفتن برگرد از اون واحد مخالفت کنن 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
ببین واحد امور مالی یه کم مسئولیت و دردسرش زیاده یعنی به پول اضافه کاریش و اینا هم به نظر من نمی ارز ...

گلم انگار شما شاغلی حس کردم تجربه ات بالاست

بله عزیزم شاغلم. انشاالله که مشکل شما هم حل میشه درک می کنم به کاری علاقه نداشته باشی چقدر هرروز و روتین وار انجام دادنش مشکله 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

گلم مسئول کارگرینی دوست جون جونیمه الان مرخصی زایمانه یه اقای دیگه جاشه که مرد خوبیه و قبلا تو مالی باهامون بود مطکلمو بش گفتم گفتم بجای پستم دوباره یه درخوایت بدم دوباره عوضش میکنی گفت باشه گفتم به کسی نگی پست حکمم چیه چون نمیدونن گفت باشه بنظرت بجای کارشناس مالی تو پرانتز امور پیمانکاران برم درخواست بدم بشه حسابدار تفاوتش تو حقوق هیچی نیست فقط اولی پرستیژ داره  و اینکه حسابدار هرجا میتونه بشینه تو مالی ولی اولی میتونن مجبورت کنن بشینی تو اون پست

2706