2726

سلام خانمها من پسرم کلاس دومه درسش خوبه ولی  کلا وقتی درس یادش میدم اگه یه چیزی یاد نگیره یا اشتباه کنه بی دقتی کنه زود عصبانی میشم وباهم دعوا میکنیم میدونم طرز فکرم اشتباه هست ولی خوب چکار کنم وقتی بی دقتی میکنه اشتباه میکنه خنگ بازی در میاره باید چکار کنم؟؟؟

خدایا شکر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همه همینن خواهر

فشار رومونه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

چاره ای جز صبر نداریم فعلا منکه بچه ی کوچیکم دارم قشنگ تا ظهر اعصابم پیاده میشه اون نصفه ی دیگه ی  روزم به کارام نمیرسم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

به نظرم اصلا امسال نباید ثبت نامشون می کردیم 

یه سال دیر تر  مشکلی ایجاد نمی کرد من که مغزم خشک شده از بس دارم واسه بچه هام توضیح می دم خودم مدرسه می رفتم انقدر درس نخنونده بودم که الان تو این یه سال خوندم.

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

همه همینیم عزیزم درسته معلمها زحمت میکشن و درس میدن ولی ما توخونه هم جای معلم باید رفع اشکال کنیم هم درس بدیم و ... هم جای مادر به تکالیف رسیدگی کنیم. 

سعی کن باهاش دوره کنی روزهای پنجشنبه و جمعه رو بزار برای دوره در حدی که اذیت نشه ۵ تا سوال 

باور کن واسه تکیه کردن، پاهات محکمتر از شونه ی آدماست.
به نظرم اصلا امسال نباید ثبت نامشون می کردیم  یه سال دیر تر  مشکلی ایجاد نمی کرد من که مغ ...

دقیقاً 😁😁

چاره ای جز صبر نداریم فعلا منکه بچه ی کوچیکم دارم قشنگ تا ظهر اعصابم پیاده میشه اون نصفه ی دیگه ی&nb ...

منم بچه شیرخوار دارم 20روزه.ولی دلم بحال پسرم میسوزه بعد اینکه دعواش میکنم دلم براش میسوزه عذاب وجدان میگیرم 

خدایا شکر 
منم بچه شیرخوار دارم 20روزه.ولی دلم بحال پسرم میسوزه بعد اینکه دعواش میکنم دلم براش میسوزه عذاب وجدا ...

منم مثل شما یه دختر ۷ ماهه دارم .من بعضی وقتا خودم و کنترل می کنم می گم از درس زده نشه اما اکثرا همینم اعصابم بهم می ریزه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
منم بچه شیرخوار دارم 20روزه.ولی دلم بحال پسرم میسوزه بعد اینکه دعواش میکنم دلم براش میسوزه عذاب وجدا ...

میفهمم منم همینم خیلی بده خدا کنه تو روحیشون تاثیر نذاره امسالو رد کنیم

2706