2737
2734
عنوان

من خودم خانمم اما...

487 بازدید | 25 پست

سلام دوستان خوبید؟؟ سلامتید؟ 

دوستان من با اینکه خودم  یه زنم اما از یه اخلاق که تو خانما متداوله به شدت  بدم میاد، اونم با تیکه و کنایه حرف زدنه، به شدت گیراییم در مورد تیکه و کنایه ضعیفه و بعد چند روز متوجه میشم طرف بگم متلک گفته، خداییش تا وقتی میشه با صراحت صحبت کرد چرا از این روش استفاده کنیم؟؟ مخصوصا دیدم بعضی خانما تو روابط با همسرشون از این شیوه استفاده میکنن که خب خیلی آسیب زنندس، چون آقایون متوجه کلیات میشن  و جزئی نگر نیستن و صحبت های غیر صریح همراه با ایما و اشاره و کنایه براشون نا مفهمومه، بیاید تمرین کنیم از این به بعد در مورد همه ی خواسته ها و حتی مشکلاتمون صراحتا صحبت کنیم و با کنایه و تیکه قلب کسی رو آزرده نکنیم و توقع نداشته باشیم که همه از محتوای کنایه های ما متوجه اصل مطلب بشن،

طولانی شد ببخشید دوستتون دارم  

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

منم اینجوریم حتی بعضی وقتا  بقیه بهم میگن فلانی که فلان حرفو زد بهت تیکه انداخت! ینی در این حد 😂

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موافقم

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
2738

همچین آدمایی خیلی نچسب و کم شعور تشریف دارین فقط هم دل میشکنن

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
قبول دارم واقعا بعضیا سلام علیک شونم با متلکه😒

خیلی بده واقعا، به نظرم یه بیماری روانیه  که باید درمان کنن، منشاش هم ترس و توقع بیجا و حسادته

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خیلی باهات موافقم معمولا خانم های ضعیف و ترسو این اخلاق ها رو دارن

نه اتفاقا خانمای رک و پرو سعی میکنن تیکه بندازن

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2706