2726

و اصلا معذرت خواهی نمیکرد... بهش گفتم برو خونه اجاره کن میگه دیوونه ام برا تو خونه اجاره کنم. تو منو برا خونه میخای!!  گفتم پس برگرد خونه من زندگی کنیم. میگه نمیام خونه تو .شتر درخواب بیند پنبه دانه .(یبار گفتم تودعوا برو بیرون فکر کرد گفتم از خونم برو بیرون. من باور کنید  منت نزاشتم. 

میخام ببینم شما چیکار میکردین تو این شرایط؟؟؟ اینم بگم زیاد دوسشم ندارم که حاضر به گذشت باشم......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این ک دیگ فکر کردن نداره من بودم ساعت ۹ شب میذاشتمش دم در 😂

ولی جدا از شوخی بشین شرایط خودتو بسنج ببین چطوره این آدم ارزشش رو داره یا نه که عمر و جوونیتو بذاری پاش؟

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
جداشو

اگه برای جدایی صبر کردم به دلایل زیر 

1- قبلا عقد کوتاه داشتم با شکست مواجه شد.فامیلامون دنبال سوزه برا مسخره کردن هستن دوس ندارم رو زبون مردم بیفتم با دوبار طلاق 

2- گفتم 5سال زندگی کردم بازم گذشت کنم

3- دستم تو جیبم نیست باید برگردم کنار خانوادم. واینکه میترسم تنهاااااااااا بشم تا اخرعمر. یا حتی بدبختر از قبل.

ولی موندن با این مردم افسردم میکنه.

چرا اکثر خانم ها ظرفیت خونه ی سند به نام رو ندارن؟ هرکی باشه بهش برمیخوره خب خیلی بدم میاد توی زند ...

اولا عزیزم خونه پدرمه واحد بالای بابام هستیم. نه من. دوما شما نمیدونی قضاوت نکن. من منت نزاشتم. این اقا اینجوری پر کرد دلیل قانع کننده داشته باشه بقیه بهش حق بدن. اونروز که جمعه بود اذیتم کرد گفتمش برو بیرون چون پایین مهمان داشتیم نمیخاستم صدا برسه ابروم بره. اونم کل وسایلشو جمع کرد رفت. حرفی ازخونه نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعدم اگر حساسه بره خونه اجاره کنه. خودش نمیره من چیکار کنم

2706