2737
2734
عنوان

😔 حال وخیم یکی از بستگانم 😔

392 بازدید | 23 پست

سلام لطفا دعا کنید

یکی از بستگانم حالشون رو به وخامت هست 

(کرونا ندارند ) مشکل داخلی دارند چند سال بیمارستان و خونه دارن زندگی میکنن

الانم خونه بستری هستند

لطف کنید با دلای پاکتون براشون سوره حمد بخونید لطف هفت تا حمد بخونید یا هر تعداد دوست دارید

اسم شون صغری خانم هست بگید به نیت سلامتی صغری خانم ممنونم

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@آناعشق    

@رزعشق    

@اعتصامی    

@نیلی_83    

سلام خواهران گلم  لطف می کنید دوستاتون رو منشن کنید براتون آیت الکرسی میخونم 💖🙏🌹

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
@آناعشق     @رزعشق     @اعتصامی     @نیلی_83     ...

5تا خوندم ان شاالله خوب میشه 🙏🏻💚💙🌹

@چمنگل     @ویهانمهر     @طلاونقره     @منتظره_معجزه     @آناعشق      

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

3تا خوندم ان شاء الله خدا شفا بده 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
@آناعشق     @رزعشق     @اعتصامی     @نیلی_83     ...

10 مرتبه، انشاالله شفا بگیرن 🌹 

@الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
10 مرتبه، انشاالله شفا بگیرن 🌹  @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_b ...

خدا شفاشون بده ۷تا میخونم

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2706