2733
2734

دکتر پوست و زیبایی بتول امجدیان در نازی آباد تهران 

کسی هس پیش ایشون رفته باشه و نتیجه گرفتین یا نه ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر رفتی پیش دکتر امجدیان خوب بود؟منم میخوام برم پیشش ننیدونم کارش چطوره

من خونه دوستم نازی اباده 

تعریف کرد اشتباه کردم رفتم، هیچوقت نمیبخشمش زیر چشمم تزریق کرد خداشاهده احساس کردم اب جوش ریخت روی صورتم بعد گفت سوزن خورد به رگ عصبی ، یه سمت اومد با کانولا تزریق کنه نتونست یه سمت با سوزن، زیر یه چشمم مثل لوبیا برجسته بود و اصلا متقارن نبود چندبار رفتم گفت باید سه ماه بگذره بعد سه ماه رفتم گفت باید هزینه یک سی سی رو بدی تا درست کنم،، من اصلا پیشنهادش نمیکنم ، خودم پیش شبنم جوادیان میرم ، دوستم  از این خانم  خیلی تعریف کرد ، ولی بدترین خاطره شد برام به شدت بی مسولیت  هست خیلی اذیت شدم تا جذب بشه بره کامل

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
2728
من خونه دوستم نازی اباده  تعریف کرد اشتباه کردم رفتم، هیچوقت نمیبخشمش زیر چشمم تزریق کرد خداشا ...

منم نرفتم ناراضی زیاد داره رفتم پیش ی دکتر دیگه  ۶۵۰ واس ی سی سی کرفت یه هفته ففط موند حیف پولم

منم نرفتم ناراضی زیاد داره رفتم پیش ی دکتر دیگه  ۶۵۰ واس ی سی سی کرفت یه هفته ففط موند حیف پولم

ببین فیلری که ۶۵۰ باشه

مطمین باش جزو فیلرهای ده سی سی چینی و رده پایین کره هست

فیلرهای تک سی سی بهترن

پرفکتا فرانسه ماندگاریش خیلی خوبه

من اکثر فیلرها رو زدم

الانسه

بلترو

الیاکسین

پرفکتا دو نوعش رو ساب اسکین و لاین

نورامیس دیپ کره

ولی واقعا از پرفکتا بیشتر راضی بودم با وجودی که از باقیش ارزونتر بود تقریبا

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
ببین فیلری که ۶۵۰ باشه مطمین باش جزو فیلرهای ده سی سی چینی و رده پایین کره هست فیلرهای تک سی سی به ...

اره ده سی سی بود .تک سی سی گرون بود  نزدم وچون باراول بود هرچی نیزدم قطعا بیشترش میرفت اما دفعه بعدی ی مارک خوب میزنم

اره ده سی سی بود .تک سی سی گرون بود  نزدم وچون باراول بود هرچی نیزدم قطعا بیشترش میرفت اما دفعه ...

نه ربطی نداره من بار اولم زدم تک سی سی پرفکتا فشنگ ۱۸ ماه اینا موند 

2738
ببین فیلری که ۶۵۰ باشه مطمین باش جزو فیلرهای ده سی سی چینی و رده پایین کره هست فیلرهای تک سی سی به ...

عزیزم چجوری اینهمه رو استفاده کردی؟ دکتر منصف وکاردرست و خوب هم معرفی کن برای لیفت با نخ و مشاوره و تزریق لب ، مرسی😘

عزیزم چجوری اینهمه رو استفاده کردی؟ دکتر منصف وکاردرست و خوب هم معرفی کن برای لیفت با نخ و مشاوره و ...

الیاکسین و بلترو زیر چشم زدم بار اول الیاکسین سری دوم بلترو 

الانسه شقیقه زدم ولی با وجودی که چهارساله بود اصلا راضی نبودم نه حجم داشت نه ماندگاری الکی اینهمه تبلیغ میکنن

نورامیس  دیپ لب زدم راضی بودم 

پرفکتا ساب اسکین خط لبخند 

و دیپ پرفکتا رو برای ناودون اشکی

من پیش شبنم جوادیان نیاوران رفتم

ولی تماس گرفتم برم مجدد قیمتها کامل دوبرابر شده بود در عرض یکسال

راستش من حس خوبی به نخ ندارم

اما تمام دکترهای معروف انجام میدن

تاپیک قدیمیه ولی بگم انقدردکترمضخرفیه که اول ازهمه رضایت نامه میگیره دراین حدبه خودش اطمینان نداره که اگه برای مراجعه کننده مشکل بوجوداومدبگه به من ربطی نداره!!

برای من هنوزکاری انجام نداده بودامادلشوره ی عجیبی داشتم حتی میخواستم برگردم دکترهم توترافیک مونده بودانگارهمه چی دست به دست هم داده بودکه برگردم ولی منه احمق موندم منشیش پمادبی حسی زدبعدازیه ربع صورتم بشدت خارش گرفت تپش قلبم بالارفت حالم خیلی بدشددکتراومدمنشیش بهش گفت د‌کترخیلی خونسردگفت پولشوبرگردون بره گفتم خب دکترچیکارکنم حالم خیلی بده پوستم میسوزه گفت بشورمیره خیلی یخ وخونسردخداشاهده تاچندساعت بعدازشستن پمادتپش قلب داشتم وبعده اون خداشاهده حساسیت شدیدپوستی گرفتم درصورتیکه همون پمادروجای دیگه زده بودن به صورتم مشکلی ایجادنشده بودازیه دکترپرسیدم گفتن یاتاریخ مصرفش گذشته بوده یاتودمای گرم نگه داشتن دوستمم رفته بودپوستش خشک وحساس بودبراش میکرودرم بادرجه ی بالاانجام داده بودپوستش زخم شده بودتاچندماه ردش مونده بودانقدرآبرسان وزینک زدتاخوب شدولی پوسش افتضاح شدهردومون عینه چی پشیمون شدیم اگه برای خودتون احترام وارزش قائلیدریسک نکنیدونریدپیشش 

تاپیک قدیمیه ولی بگم انقدردکترمضخرفیه که اول ازهمه رضایت نامه میگیره دراین حدبه خودش اطمینان نداره ک ...

خدا خیلی دوستت داشته 

من که حلالش نمیکنم نه زیر چشمم رفع ایراد کرد نه مسولیت خرابکاریش قبول کرد

خدا خیلی دوستت داشته  من که حلالش نمیکنم نه زیر چشمم رفع ایراد کرد نه مسولیت خرابکاریش قبول کر ...

نه اتفاقامن حالم خیلی بدشداهمیت ندادخیلی خونسردگفت پولشوبدین بره درصورتیکه دکتری که آشنامون بودگفت حداقل کاری که میتونست بکنه یه آمپول ضدحساسیت بایدبرات تزریق میکردخیلی ازش متنفرم اصلا حس خوبی نسبت بهش ندارم

نه اتفاقامن حالم خیلی بدشداهمیت ندادخیلی خونسردگفت پولشوبدین بره درصورتیکه دکتری که آشنامون بودگفت ح ...

همینطوره درست میگید بهرحال خدا بهتون رحم کرد

منم وقتی داشت تزریق میکرد حس کردم اب جوش ریخت زیر چشمم دوبار تکرار شد بعد خیلی خونسرد گفت خورد احتمالا به  رگ عصب

دکتر به شدت پولکی ، 

و بی وجدان در حالیکه خودش خیلی باخدا و مومن میدونه

دوستان پیش این امجدیان نرید اصلا کارش خوب نیست فقط فکر پول ، برای من میکرونیدلینگ.کرد صورتم لک شد رفتم غر زدم برام ضد لک زد هنوزم بعد چهارماه لکش هست ، برام ژل زد ژل رو وارد رگم کرد صورتم عفونت کرد ،اثلا پیشش نرید هیچی بارش نیست و واقعا شرف هم نداره اگر ینفرمون ازش شکایت میکردیم این حالش حا میومد.

2706