2733
2734

من ماه ششم اقدامم و الان یک هفته از تخمکگذاریم گذشته و سیکل 28 روزه داره 

از دو روز پیش سینم درد میکنه و دیشبم نافم و اطرافش درحد 30 ثانیه تیر میکشید

کسی تجربه ای داره؟ 

بله فقط به سینه هات زیاد دست نزن اصلا 

ان شاء الله بارداری عزیز

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما این علائم رو داشتی؟ 

اره عزیز ولی اینکه گفتی یه هفته بعد تخمگذاری الان دیدم علایم بارداری به این زودی نمیان ...فوقش دو روز مونده به پریودی

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
اره عزیز ولی اینکه گفتی یه هفته بعد تخمگذاری الان دیدم علایم بارداری به این زودی نمیان ...فوقش دو رو ...

نمیتونه علامت لانه گزینی باشه چون باید 6 روز دیگه پریود بشم

اره عزیز ولی اینکه گفتی یه هفته بعد تخمگذاری الان دیدم علایم بارداری به این زودی نمیان ...فوقش دو رو ...

من هشت روز عقب انداختم بی بی چکم منفی شد ولی همش حس پری دارم در حد اینکه نوار میندازم ولی نمیا ترشح رقیق بی رنگم دارم ممکنه باردار باشم ؟ البته اقدام نبودم

2738
من هشت روز عقب انداختم بی بی چکم منفی شد ولی همش حس پری دارم در حد اینکه نوار میندازم ولی نمیا ترشح ...

بله ممکنه 

ترشحات بیرنگ‌ از نشانه هاش هست دقیقا اوایل 

بارداری 

ازمایش بتا بده حتما 

بله ممکنه  ترشحات بیرنگ‌ از نشانه هاش هست دقیقا اوایل  بارداری  ازمایش بتا بده حتم ...

ممنون گلم .امروز ترشح قهوه ای داشتم پدم گذاشتم با ی قطره خون .بعد زیر شکمم مثل سنگ سفت شده یعنی دارم پری میشم یا باردارم ؟

ممنون گلم .امروز ترشح قهوه ای داشتم پدم گذاشتم با ی قطره خون .بعد زیر شکمم مثل سنگ سفت شده یعنی دارم ...

کاش بتا میدادی  اگه منفی بود میرفتی دکتر 

چون ممکنه کیست باشه 

ولی علائم بارداری داری 

کاش بتا میدادی  اگه منفی بود میرفتی دکتر  چون ممکنه کیست باشه  ولی علائم بارداری دا ...

مرسی وقت میذاری.الانم تخمدان چپم خیلی تیر میکشه نفسم بند میا .من تنبلی دارم همیشه سه چهار روز عقب جلو میشد تازه بیشتر جلو مینداختم ولی خب تقریبا هرماه پریودم رو منظم داشتم. بعد قبل پری همیشه سینه هام درد میگرفت .الان تعجبه اصلا سینه هام درد نمیکنه.

مرسی وقت میذاری.الانم تخمدان چپم خیلی تیر میکشه نفسم بند میا .من تنبلی دارم همیشه سه چهار روز عقب جل ...

پس هیچی پریود میشی دیگه 

نگران نباش هر چی صلاحته بشه الهی

پس هیچی پریود میشی دیگه  نگران نباش هر چی صلاحته بشه الهی

امیدوارم پریود شم راحت شم از این وضعیت .

راستی ی سوال دیگه من مشکل معده دارم ی بار عکس رادیولوژی انداختم قرص کلیندینیوم سی و اکتاپم برا معدم میخورم ی وقت باردار باشم ضرر نداشته ؟

امیدوارم پریود شم راحت شم از این وضعیت . راستی ی سوال دیگه من مشکل معده دارم ی بار عکس رادیولوژی ان ...

عکس که ضرر داره 

قرص هات هم ممکنه 

ولی نترس هیچی نمیشه 

ماه اول اصلا تاثیر نداره ...

تو پریود میشی تا فردا دیگه نگران نباش

2706