2737
2734
عنوان

یونیکورن های دست باف من

608 بازدید | 49 پست

میشه لطفا نظر بدین

اینا رو خودم طراحی کردم و بافتم 

">

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرتون چطور میتونم مشتری جذب کنم

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

هنر دستتون بسیار زیباست👌👌

موفق باشید...

تا در طلب گوهر کانی، کانی                                                                        تا در هوس لقمه نانی، نانی                                این نکته رمز اگر بدانی، دانی                                                                      هرچیز که در جستن آنی، آنی
2738
پاهاشون درازن😂 ولی خیلی بامزه هستند 🥰😍🥰😍🥰😍

عزیزم 40سانته توی عکس کشیده معلوم میشه

ایش چه زشت و بیخود! خسود و بی هنرم خودتونین    

وااای از دست شماها💕💕💕

ماشاالله به هنرت آفرین عالیه

ممنون گلم توی پیج اینستا تازه راه اندازی شده میشه مدلهای دیگه رو ببینید @rooya_baf

تو اينستا پيج بزن  تو دوست و آشنا بسپر براى اتاق بچه جالب مى شه و براى سيسمونى

2 هفته است پیج زدم یه مدل دیگه هم دارم الان واستون میفرستم نظر بدین 

2706