2737
2734
عنوان

تا هفته ی ۲۴ بارداری چند کیلو چاق شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 37 پست
من الان ۲۷ هفته و ۳ روز هستم  به من گفت ۳۷ هفته حالا دیگه نمی‌دونم  اوضاع با همسرت روبرا ...

اره اومدم خونه خودم دوسه روزه 

اگه کلا اگه مشکلی پیش نیاد دوقلو هارو ۳۷ هفته سزارین میکنن یه قلو رو ۳۸ هفته به بعد . 

مال شما اسفندی میشن؟؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اواخر اسفند  فقط میخوام تموم شه این روزا  ولی از طرفی هم‌دست تنهام میترسم

بعد زایمان دست تنهایی؟ منم خیلی میترسم ازبس هرکی از راه میرسه میگه واااااای میخوای چیکار کنی با دوقلو ولی به نظر من درسته سخته اما وحشتناک نیست ادم از پسش برمیاد 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
اره بعد از زایمان کسی پیشم نیست حتی موقع زایمان 

نگران نباش خدا بزرگه. موقع زایمان پرستار بگیر برا شب بعد از زایمانت . بعدم که بیای خونه همسرت کمکت باشه کافیه دخترتم ک بزرگه ماشالا یه سری کارارو میتونه انجام بده

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اگه تو سیکل  ivf بود بهم بگو یه سری مسائل بگم که کمتر دکتری میگه واسه افزایش شانش بارداری منم ...

اره ی بارم ناموفق ای وی اف کرده عزیزم

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

ممنون میشم بگی

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

سلام عزیزم خوبی

میتونم ازتون بپرسم در مورد تیتر بتاتون بعد چقدر شد 

من ای وی اف کردم بعد ۱۳ سال مثبت شد ولی ۱۶ انتقالم تیترم ۱۹۳ و ۱۴ انتقال ۱۰۱ بود 

خیلی ها ناامیدم کردن استرس گرفتم مثل شما رفتم گوگل چیزای چرت نوشته بود

شما در چه حالین خوبین خداروشکر

2738