2733
2734

منم ک از این جک و جونورا متنفرم تو خواب عررررر میزدم بیشتر سر اینکه رو دستم بود چندشم میشد نیشش مهم نبود 

بیصاحب پایینم نمیومد تازه تارم داشت میبست😕😕😕😣😣😣

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عنکبوت فک کنم نشانه ثروته

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...

نمیدونم 

منم خواب دیدم به مار هیت که چند تا سر داره و رنگش زرده 

منم میخوام نفت بربزم روش آتیشش بزنم

تعبیر خواب گفت دشمن اشنا داری که مریض احواله و نابودش میکنی 

بهتره تو گوگل سرچ کنی اونجا میاره 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
😍😍😍😍😍😍خدا از دهنت بشنوه دختر

نگاه کن الان زدم تو نت نوشته نشانه خوشبختی و ثروت و قدرته ! شت چرا به خواب من نمیاد🤣☹

.اگر عنکبوت خواب شما در حال تنیدن تار باشد، نشانه خوبی است. این خواب به پاداشی که از کار سخت نصیب‌تان می‌شود اشاره می‌کند. دوران مفیدی را در آینده نزدیک خواهید داشت. این احتمال وجود دارد که در کار خود، ترفیع بگیرید.

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
نگاه کن الان زدم تو نت نوشته نشانه خوشبختی و ثروت و قدرته ! شت چرا به خواب من نمیاد🤣☹ . اگر عنک ...

واااای کاش اینجا بودی یه ماچ محمکم میکردمت اخه واقعا دارم یه کاریو شروع کردم 🤗🤗🤗خدا دلتو شاد کنه عزیزمممم😘😘😘

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
نمیدونم  منم خواب دیدم به مار هیت که چند تا سر داره و رنگش زرده  منم میخوام نفت بربزم رو ...

مار یا ثروته یا دشمنه 

منم یکبار دیدم‌ ولی خوب بود

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
واااای کاش اینجا بودی یه ماچ محمکم میکردمت اخه واقعا دارم یه کاریو شروع کردم 🤗🤗🤗خدا دلتو شاد کنه ...

از همینجام بوسو بفرستی قبول میکنم🤣🤣

خواهش عزیزم کاری نکردم فقط یکم درموردش میدونستم زدم تو نت مطمئن شدم😅💛🧡💚

از همینجام بوسو بفرستی قبول میکنم🤣🤣 خواهش عزیزم کاری نکردم فقط یکم درموردش میدونستم زدم تو نت مطم ...

اینم بوس محمکم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸