2733
2734
عنوان

شقاق

302 بازدید | 15 پست

کیا مشکل شقاق مقعد دارن و اینکه مزمن هست یانه .منکه دیکه بیچاره شدم چند ساله درگیر م لنتی بعد از سزارین یبوست مونده بهم و هیجی هم فایده نداره الان سه ماهه زخمم اوت کرده وهیچ فایده نداره واقعا شرایطش ندارم برم عمل کنم کسی مثل من بوده واقعا خوب شده باشه؟ یعنی امیدی هست 

حتما دکتر خوب برو مثل متخصص جراحی عمومی دستگاه گوارش

آب زیاد میخوری ؟ سبزیجات زیاد 

کم کردن نون و برنج وفست فود و چایی وقهوه 

استفاده از توالت فرنگی و نباید با فشار اجابت مزاج کنی

عدم نشست زیاد 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اب معمولی میخورم تشنم نمیشه زیاد 

اگر کم آب میخوری کمتر از ۸ لیوان یکی از دلایلش هست 

و اینکه چای زیاد خیلی بده بخصوص پررنگ 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731

سعی کن آب ولرم بخوری 

صبح ناشتا یا موقع نماز یکی دو لیوان آب ولرم بخور 

سالاد کاهو با روغن زیتون یا استفاده از زیتون کنار غذا 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738

سلام خانمی منم شقاق داشتم عمل کردم ولی فایده نداشت دوباره برگشت آب زیاد بخور غذا های بخور ک باعث یبوست نشه البته بگم منم رعایت نمیکنم ولی شیاف آنتی همورئید استفاده کن صددرصد جواب میگیری چون خودم با شیاف آنتی همورئید خوب شدم

2706