2726
عنوان

تعبیرخواب کفش

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 30 پست
تو دعا کن شوهر کنم شماره حساب میگیرم پول شیرینیتو میدم خوبه؟

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باششش خیلی هم عالییی💃💃💃🤣🤣🤣🤣🤣

وایییی مردم از خنده 🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر دل یکیو شاد کردم😂😂😂😘

😂😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728
خیلییی تو خوابام کفش میبینم ولی ایندفعه واقعا زیبا بود کفشی که دیدم ولی اخه من با اینکه دختر خوشگلی ...

مطمئن باش یجا حرفته دارن سبک سنگین میکنن تا بیان و بالاخره میان کفش و گربه شوهره منم مجرد بودم هر وقت خواب این دوتا رو میدیدم به هفته نمیرسید واسم خواستگار میاومد

مطمئن باش یجا حرفته دارن سبک سنگین میکنن تا بیان و بالاخره میان کفش و گربه شوهره منم مجرد بودم هر وق ...

ایشالا اخه تاالان خبری نشد خب

نمیشه معنی دیگه ای داشته باشه؟

نمیدونی تعبیرش چیه حالا

شاید معنیش اینه که ازدواج میکنی بنظرم،🤔😹

𝔻𝕠 𝕟𝕠𝕥 𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕝𝕚𝕗𝕖 𝕤𝕖𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤𝕝𝕪, 𝕟𝕠 𝕠𝕟𝕖 𝕨𝕚𝕝𝕝 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕠𝕦𝕥 𝕠𝕗 𝕚𝕥 𝕒𝕝𝕚𝕧𝕖
وای دیشب بازم خواب کفش دیدم خدارحم کنه یکی از کفشا خودمو دیدم تقریبا همش سفید بود یکم رنگ بنفش داش

یا خدا کتاب تعبیر خواب ندارید یا میخوای یه برنامه ای اسمش تعبیر خواب برو اونجا ببین معنی خواب کفش چیه قضیه داره جدی میشه،

واقعا اینجوری فکر میکنی؟؟ بیشتر هم کفش سفیدمیبینم

اره خب وقتی هی به خوابی رو میبینی قطعا یه تعبیری داره

2706