2737
2739
عنوان

تعبیرخواب کفش

492 بازدید | 30 پست

بچه ها چندشب خواب دیدم یه کفش ورزشی پوشیدم لژ دار بود سفید صورتی که واقعا زیبا بود و خیلی و میدرخشید اکلیل روش بود ولی خیلیییی قشنگ بود 

یه پسریم بود به اسم جواد تو خوابم که انگار باهاش رابطه داشتم یه پسر خیلییی خوشگل بود که رفتم پیشش نشستم بعد همین کفشمو کمکم کرد بپوشم بنظرتون تعبیرش چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تعبیر کفش شوهره مطمئن باش ازدواج میکنی

خیلییی تو خوابام کفش میبینم ولی ایندفعه واقعا زیبا بود کفشی که دیدم

ولی اخه من با اینکه دختر خوشگلیم خواستگار ندارم الان اخه

2738

تعبیر کفش شوهره خوشبخت بشی انشالله اگه ازدواج کردی شیرینی ندی من می دونم با تو 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
خیلییی تو خوابام کفش میبینم ولی ایندفعه واقعا زیبا بود کفشی که دیدم ولی اخه من با اینکه دختر خوشگلی ...

مامان منم وقت ازدواج اش خواب کفش دید کفش تعبیرش شوهره 😍😍😍

خوشبخت بشی انشالله 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
ازدواج کنم شیرینی هم میدم بهت عزیزم☺️

😁😁😁😁

از اون شیرینی هایی که الان مد شده بدی می کوبم تو سررررت شیرینی هایی مد شده خشک و بی مزه اَه اَه 🤢

شیرینی خامه ای باید بدی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باو شوهر کنم به تو شیرینی خامه میدم خوبه؟☺️😂

نگاه کن از الان بهت بگممم ها شیرینی خامه ای نون خامه ای و از این کیک های خامه ای 😋😆😆😆😆

شوهر نکنی بهتره چون یه میلیون باید به من شیرینی بدی🤣🤣🤣🤣🤣

آگه شیرینی هات خوبه که برات دعا می کنم یه شوهر خوببب و ایده آل بیاد خواستگاری فقط شیرینی هات توپ نباشه🤣🤣🤣

نگاه کن از الان بهت بگممم ها شیرینی خامه ای نون خامه ای و از این کیک های خامه ای 😋😆😆😆😆 شوهر نک ...

تو دعا کن شوهر کنم شماره حساب میگیرم پول شیرینیتو میدم خوبه؟

2706