2726

سلام دوستانم

فراخوان همکاری در آموزش مجازی کودکان ۲ سال تا ۶ سال

شرایط:

بانوی ۲۰ تا ۳۰ ساله

با حوصله و پر انرژی

دوستدار بچه‌ها

امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت

ترجیحاً دارای تحصیلات مرتبط( روان‌شناسی، مشاوره، آموزش پیش دبستانی....)

ترجیحاً دارای مدرک مربیگری مهد کودک بهزیستی

عزیزانی که واجد شرایط فوق هستند می‌توانند به من پیام ارسال کنند تا شماره واتس‌آپ برای ارسال رزومه بهشون بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم روزانه یک ساعت به صورت آنلاین بسته‌های آموزشی با روش آموزشی که از قبل در اختیارتون قرار میگیره ...

به چه صورت هست در واتساپ و یا شاد ؟ بایستی تصویر معلم باشه؟

و دقیقا آموزش چه چیزهایی هست؟

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
به چه صورت هست در واتساپ و یا شاد ؟ بایستی تصویر معلم باشه؟ و دقیقا آموزش چه چیزهایی هست؟

آموزش‌ها در اسکایپ انجام میشه و تمامی بسته‌های آموزشی مبتنی بر کتب مورد تایید بهزیستی و آموزش و پرورش است.

به چه صورت هست در واتساپ و یا شاد ؟ بایستی تصویر معلم باشه؟ و دقیقا آموزش چه چیزهایی هست؟

بله به تصویر مربی احتیاج داریم و مربی باید با رعایت شئونات اجتماعی و قانونی سر کلاس‌ها حاضر بشه، در واقع این امنیت کاملاً برای مربی و دانش آموزان باید وجود داشته باشه که تصاویرشون قابل سو استفاده نخواهد بود.

بله به تصویر مربی احتیاج داریم و مربی باید با رعایت شئونات اجتماعی و قانونی سر کلاس‌ها حاضر بشه، در ...

معتبر هستش واقعا؟ اسم کتب رو مینویسید لطفا

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
بله به تصویر مربی احتیاج داریم و مربی باید با رعایت شئونات اجتماعی و قانونی سر کلاس‌ها حاضر بشه، در ...

چه رزومه ای نیاز؟