2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سند همیشه معتبره دیگه، فقط هزینش رو باید بپردازید.وکالت نامه ی بلاعزل هم که طرف وکالت تام بدون عزل بده معتبره ولی با مرگ وکالت دهنده باطل میشه ادم نمیدونه عمر اون شخص چقدره.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2731
ممنونم گلم خیر ببینی

مایه ماشین محضری وکالتی خریدیم بعداز چند وقت رفتیم بزنیم به نام گفتن توسیستم زده طرف مرده وکالتش باطله باید برید پیش ورسه

کاش به زمانی برمیگشتم که تمام غم زندگیم،شکستن نوک مدادم بود.

خیلی ها اصلا سند وکالتی رو قبول نمیکنن چون اون شخص بدون پرداخت هزینه ی شهرداری و دارایی و ثبت هم میتونه به شما وکالت بده حتی وقتی روی سند بدهکار باشه هم وکالتی میشه ولی همه میخوان سند شسته رفته باشه و قطعی به نامشون بخوره

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

اگر واقعا شما نیاز به وام دارید که میباید قبل از انتقال سند با وکالت محضری سریعا اقدام نمایید و این در صورتی است که شما قصد دریافت وام خرید مسکن از بانک مسکن را داشته باشید و حتما شرایط دریافت وام را داشته باشید و اگر نه قصد دریافت وام مسکن را ندارید حتما سند قطعی بزنید و بنام خود انتقال دهید.

اینا رو همسرم که مشاور املاک هست براتون نوشت

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2738