2737
2734

خانم همسایه ما یه خواهر داره که تقریبا همسن و سال منه...

الان ۱۰هفته بارداره ولی باید سقط کنه

من تازه اثاث کشی کردم قرار بود مامانم بیاد کمکم

ولی گفت نمیتونم میخوایم بریم پیش بهار میخوام براش کلی غذای مقوی بپزم ببرم گناه داره😔 گفتم خب حالا لازمه شما هم بری؟ گفت آره الان لابد خیلی حال بدی داره تا مدتها باید هواشو داشته باشیم تا حال روحیش خوب بشه...

خیلی دلم گرفت...

آخه من چند روز پیش سقط کردم😔توی ده هفته

ولی من به هیچ کس نگفته بودم باردارم تا وقتی از سلامت بچه مطمئن بشم که اگه خدایی نکرده چیزی شد بقیه غصه نخوردن

من تنهایی سقط کردم... حتی نصف شب دلم نیومد همسرم رو از خواب بیدار کنم و تنهایی از درد زار زدم تا سقط شد😔

خودم داشتم عذاب میکشیدم گفتم چراااا باید بقیه هم ناراحت بشن...

میدونم که اگه به مامانم اینا میگفتم حواسشون به منم بود، اصلا گله ندارم... تصمیم خودم بوده

فقط دلم گرفته همین...

دیروز صحبتش بود همسرم داشت میگفت بچه های آیندمون مامانم گفت بچه ها؟؟؟ فک نکنم شماها همون یدونشم بیارین😭😔

(آخه ما هفت ساله ازدواج کردیم و تا الان هرموقع میگفتن من محکم میگفتم ما فعلا قصد بچه دار شدن نداریم! تازه این سری تصمیم گرفتیم که سقط شد...)

میدونم مامانم منظوری نداشت و رو حرفای خودم این حرفو زد

ولی دلم گرفت...

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

چرا مادرها اینجورین 

کسی نیست از دست مادرش ناراحت نباشه 

بی خیال عزیزم ایشالا توام بچه دار میشی یه نی نی سالم میاری دنیا 

ناراحت نباش مادرها یه چیزی میگن

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم الهی که به زودی زود دامنت سبز بشه و نی نیت رو صحیح و سالم بغلش بگیری

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

منم یه سقط تو بی خبری داشتم چون خبر نداشتن گلم هیچ توقعی نداشته باش ازشون بهشم فک نکن به زودی مامان میشی شک نکن

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

تقصیر خودته

باید از روز اول به شوهرت و مادرت خبر بدی

پس خانواده به درد چی میخورن؟؟باید تو سختی ها و مشکلات هوای همو داشته باشید تا مثل الآن دلت نگیره و غصه نخوری

الآن من سر زنشت کردم تا بیشتر حواست به دل خودت باشه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738
فداکاری موقوف  شما باید به مادرت بگی بالاخره رسیدگی جسمی خیلی برای بارداری مهمه

الان که دیگه تموم شد...

دیگه کاری نمیتونن واسم کنن

از تصمیمم هم پشیمون نیستم

ولی خیلی دلم غصه دار میشه وقتی به این چیزا فکر میکنم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
تقصیر خودته باید از روز اول به شوهرت و مادرت خبر بدی پس خانواده به درد چی میخورن؟؟باید تو سختی ها ...

به همسرم که گفته بودم

میدونست احتمالا اون شب سقط میکنم☹

ولی خب خوابید...

مامانمم دوست داشتم سورپرایز کنم

منم یه سقط تو بی خبری داشتم چون خبر نداشتن گلم هیچ توقعی نداشته باش ازشون بهشم فک نکن به زودی مامان ...

توقع که ندارم...

اینم که گفتم در حد درددل بود😔

و واقعا دست خودم نیست دلم میگیره...

به همسرم که گفته بودم میدونست احتمالا اون شب سقط میکنم☹ ولی خب خوابید... مامانمم دوست داشتم سو ...

این شد تجربه

حس همدردی و کمک مادر خیلی خوب و آرام بخشه

حالا بهش بگو 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
الان که دیگه تموم شد... دیگه کاری نمیتونن واسم کنن از تصمیمم هم پشیمون نیستم ولی خیلی دلم غصه دار ...

شما باز قراره باردار بشی 

نباید یکی باشع غذا های مقوی بهتون بده

اتفاقا باید بگید تا حمایت کنن شمارو