2733
2734
اندازه طول سرویکس در هفته های بارداری   -  هفته 8 تا 14 بارداری: حداقل طول سرویکس 28 می ...

واسه من وقتی دکتر  وقتی متوجه شد طول سرویکسم کمه از زمان سرکلاژ گذشته بود و دیگه جواب نمیداد و بهم گفتن اگه تو سونوی بعدی طول سرویکس پایین باشه پساری میذارن که خداروشکر طولش ۳۸ شد 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من وقتی دکتر  وقتی متوجه شد طول سرویکسم کمه از زمان سرکلاژ گذشته بود و دیگه جواب نمیداد و ...

شما برا طول سرویکستون چکارکردی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
آمپول و شیاف واسم تجویز کرد و استراحت من فقط شیاف مصرف کردم و استراحت کردم  

مشکلی پیش نیومد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
نه طول سرویکسم تو سونوی انومالی ۳۸ شده بود دکتر گفت خوبه

الهی شکر