2733
2734
عنوان

ادامه ای داستانو یکی دوخط میگید😑

89 بازدید | 12 پست

یکی بود یکی نبود سال ها پیش درباغ بزرگی پرندگان بسیار زیادی زندگی میکردند.دراین باغ کلاغ کوچکی هم زندگی میکردکه ارزو داشت پرهاس زیبایی داشته باشداومیخواست زیباترین پرنده دنیا باشدیک روز که کلاغ درباغ پرواز میکرد..

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دید که یک نفر آمد وچندتایی از این پرندگان زیبارا شکارکرد ودرون قفس انداخت  وبا خودش برد،از آن زمان به بعد بقیه پرندگان نگران بودند که نکند آنها هم گرفتار دست شکارچی و قفس شوند،آنموقع بود که کلاغ خداروشکر کرد که زیبا نیست و اسیر دست شکارچی ها نمیشود وهمیشه آزاد و رها است،

2738

با مغز خورد به دیوار و جان به جان تسلیم گفت

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
دید که یک نفر آمد وچندتایی از این پرندگان زیبارا شکارکرد ودرون قفس انداخت  وبا خودش برد،از آن ز ...

مرسی عزیزم 

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

نگاهش به پرنده ای افتاد که در زیر نورطلایی  خورشید پرهای زیبا و رنگارنگش را باز کرده بود و از این بابت بر خود می‌بالید.

کلاغ نزدیک آن پرنده نشست و در دل بر زیبایی او حسرت می‌خورد.

در همین لحظه روباهی به آنها حمله کرد و کلاغ به سرعت پرواز کرد و برشاخه ای بر درخت نشست،اما آن پرنده رنگارنگ در دام روباه گرفتار شد و عمرش به پایان رسید.

کلاغ خدا رو شکر کرد که اگرچه پرهایش رنگ زیبایی ندارد در عوض توان پرواز دارد.

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️