2726
عنوان

تیکه .کنایه .حاظر جوابی ‌.بیاین

133 بازدید | 26 پست

سلام خانما بیان دورهم هرکی هرچی بلده بگه تامابی زبونا یاد بگیریم 😒😪واون کنایه رو کجا ها بگیم 

خودم اول می گم 

اینقدر که فلانی خاطرخواه داره شبکه چهارم داره 

اگه کسی زیاد حرف می برا میاره بهش مودبانه بگم لطفا انتن نباشید 😉😎

شما هم هرچی بلدین بگین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه زبوندار بی زبونم😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

توووووخوبیییی😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من باید تو جَوّش قرار بگيرم اينجوري چيزي به ذهنم نميرسه😂

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
چی بگم 😅 چقدر لاغرییییییی  جون نداری

ازتوکه بهترم کوتوله افسانه ای،چاق خرف😊😂ادامه بده

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
خوب از خاطره هاتون بگین 😉

عزیزم ولش قطع میشم تاابد من اینقدر کنایه و...بلدم که تاصبح میتونم کسی رو بیدارنگه دارم🤐

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
وا چرااینطور حرف می زنی خانم 

گفتم که گفتی هرچی بلدی بگو،ناراحت شدی🤔😐

2706