2726
عنوان

این خبر رو شنیدین ؟ دلم آتیش گرفت :(

3514 بازدید | 82 پست

تو گروه های واتساپ و ... گذاشتن که یه بچه ی ۶ ساله و یه بچه ی ۶ ماهه مادر و پدرشون رو در اثر کرونا از دست دادن و خاله شون می خواسته سرپرستیشونو قبول کنه ولی شوهر خاله نذاشته و دیگه کسیو ندارن و خاله این پیام رو پخش کرده که اگه کسی میتونه سرپرستی رو قبول کنه که به بهزیستی نسپرنشون . من خیلی دلم می خواد سرپرستی اون ۶ ماهه رو قبول کنم میگم همزمان با بچم که شیرخواره اونم شیر منو بخوره با بچم هم دوتاشونو بزرگ می کنم ولی نمیدونم اصلا میدنش به من یا نه ؟ کسی هست که شیرخودشو به بچه بده و با محبت بزرگش کنه یا نه ؟ خیلی تو فکرم از سر شب اصلا تو حال خودم نیستم 😓به دلم افتاده باید اون بچه رو من بزرگ کنم ولی از طرفی میگم من که شوهر ندارم به من نمیدنش شاید یه خانواده ی بهتر پیدا بشن دوتا بچه رو باهم بگیرن بزرگ کنن ...

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شایعه است و تکذیب شد

هر پیامی رو باور نکنید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
الان تاپیکش رو دیدما

کجا دیدین ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

آخی🤕💔

شما خودت بچه کوچیک داری؟

همسرتون کجاست؟

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋

باید دوتاشون با هم باشن اون بزرگه دق میکنه دیگه برادرشم از دست بده 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

شوهرت کجاس مگه نگفتی بچه دارم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
خوب زنگ بزن ثواب داره

نمیدن به من که . بعدشم میگم حتما تا حالا کسی پیدا شده 

جوگیر نشو

چرا جوگیر ؟

2706