2726
عنوان

بزرگ کردن بچه، تنهایی

184 بازدید | 7 پست

همسر من اخلاقش خوب نیست من هم شرایط جدا شدن نداشتم بخاطر این که عاشق بچه ها هستم و انگیزه م بیشتر همین موضوع بود بخاطر همین د  ماه که باردار شدن بعد از ۴ سال. به‌ نظرتون فقط مادر میتونه به تنهایی هم پدر باشه هم مادر. شوهر من اونم با منت خرج بچه م رو میدونم میده. اما نمیخوام بچه من کوچکترین تاثیری از پدرش و خونواده ش بگیره. میتونم اون رو وابسته خودم کنم و بعبارتی بچه بیشتر منو ببینه و بشناسه تا باباشو؟ این شدنیه؟🤔 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درهرصودت تاثیر میپذیره 

قبل دنیا اومدنش باید افکارتون و سبک تربیتیتون رو هماهنگ کنید

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

هر چی باباشو نبینه و محبت نبینه عقده ای تر میشه اگر پدری هست و میدونه که داره باید محبتشو ببینه در غیر این صورت براش عقده میشه این کارو نکن با شوهرت صحبت کن بگو بچتو ببین چقدر شبیه توئه مثلا دستاش به تو رفته خنده هاش مثل توئه بهش محبت کن بچه ها بابایین ‌...

روانشناسی کودک

بابا باشه حتی شده فقط اسمش هم باشه ... شاید بگی باباش فلان و .... ولی همین حضور فیزیکی بابا هم خیلی برای بچه خوبه ... بابا رو تو با اخلاق خانومانه خودت تو ذهن بچه ات قهرمان بساز ... اگر واقعا به فکر بچه ات هستی ...