2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم‏ ‏توو‏ ‏فکر‏ ‏لاغر‏ ‏شدنم‏ ‏شدیییددددد.‏ ‏میخوام‏ ‏از‏ ‏هفته‏ ‏بعد‏ ‏برم‏ ‏استخر‏ ‏شنا‏ ‏کنم.‏ ‏از‏ ‏روزی‏ ‏که‏ ‏بخیمو‏ ‏کشیدم‏ ‏هم‏ ‏گن‏ ‏میپوشم
2738
من سه کیلو مونده.خدا رو شکر لباسهای قبل اندازم شد.با اینکه خیلی اضافه کرده بودم‌.پرهیز سفت و سختم برای رفلاکس پسرم خیلی کمک کرد‌.ولی شکمم زشته هنوز که فقط با ورزش شاید درست شه.ولی دوست دارم باز لاغر شم اخه قبلش هم یه چند کیلو اضافه وزن داشتم
منم‏ ‏شکمم‏ ‏خیلی‏ ‏زشت‏ ‏شده.‏ ‏من‏ ‏کل‏ ‏بدنم‏ ‏پر‏ ‏ار‏ ‏ترکه.‏ ‏وقتی‏ ‏میرم‏ ‏حموم‏ ‏از‏ ‏خودم‏ ‏بدم‏ ‏میاد.‏ ‏ترکام‏ ‏از‏ ‏سینه‏ ‏هام‏ ‏شروع‏ ‏میشه‏ ‏تا‏ ‏ساق‏ ‏پام
منم سه کیلومونده اما قبلشم یه چندکیلویی اضافه داشتم اما چون نی نی فقط شیره خودمو میخوره و زیاد میخوره همش فشارم میفته و باید یه چیزی بخورم مخصوصا شیرینی جات واسه همین بعیدمیدونم بتونم رژیم سفت وسخت بگیرم
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
2706