2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متاسفانه.توی بیست هفته از دست دادیمش😔 قلبش از کار افتاد.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2728
2738
کم خونی را میشه کاری کرد؟ اون خانم چه کار کرده بود؟ 

عزیزدلم سقط کرده بود،باید برای بارداری بعدی کارهای پیشگیرانه باید بکنه

اخه چیزای مختلف مثل پرکاری تیرویید مادر،دیابت،ناسازگاری RH

میتونه دلیلش باشه 

برام دعا کن. خدا بهم بچه سالم بده 

فدات شم درکت میکنم

من ۷ ماه پیش توی ۴ماهگی یه سقط پزشکی به دلیل انانسفالی(عدم تشکیل جمجمه)داشتم

الان توی هفته ۱۲ هستم،پس فردا ان تی دارم،وجودم پر از استرسه

الهی هیچکس روزای تلخ  ما رو تجربه نکنه و خدا بچه های سالم و همه چی تمام به جای اونا بهمون ببخشه،که غم خاطرات دردناکمون رو بشوره ببره

فدات شم درکت میکنم من ۷ ماه پیش توی ۴ماهگی یه سقط پزشکی به دلیل انانسفالی(عدم تشکیل جمجمه)داشتم ال ...

خیلی سخته تا چهار ماه ذوق داشته باشی بعدش دنیا رو سرت خراب بشه منم 4 ماه سقط قانونی کردم. انشاءالله بچه ات سالم سالم باشه. خدا برای همه خوب بخواد برای شما و منم خوب بخواد 

خیلی سخته تا چهار ماه ذوق داشته باشی بعدش دنیا رو سرت خراب بشه منم 4 ماه سقط قانونی کردم. انشاءالله ...

اره واقعا سخته ،وقتی گفت ختم بارداری سقف اسمون خورد توی سرمون

۵ماه هرشب زار زدم😭انشاءالله خدا دیگه به دل سوختمون نگاه کنه و دلش به رحم بیاد و بهترینش رو نصیبمون کنه،خیلی مواظب خودت باش عزیزدلم،حرفی ،درد دلی چیزی هم داشتی من در خدمتتم

اره واقعا سخته ،وقتی گفت ختم بارداری سقف اسمون خورد توی سرمون ۵ماه هرشب زار زدم😭انشاءالله خدا دیگه ...

ممنون عزیزم حتما باهات باز حرف میزنم. خیلی خیلی برام دعا کن 

2706