2737
2734
عنوان

مکالمه دخترام😁😁

1742 بازدید | 58 پست

نرگس ۵ سالشه

ریحانه ۱۱ ساله

نرگس:آجی گفتی چندروز دیگه روز مادره؟

ریحانه:۲۵ روز

نرگس:یعنی چندتا انگشت.با انگشتات نشون بده

_یعنی اینهمه

_آهان آجی هنوز خیلی مونده

_اگه یموقع یادمون بره؟نرگس بنظرت چی بخریم واسه مامان

نرگس:آخه پول نداریم

ریحان:از بابا بگیریم مامان رفت حموم با بابا بریم یچیزی بخریم

نرگس:آجی به بابا نگیم روز مادره آخه بابا لو میده

ریحان:آخه اونوقت از کجا پول بیاریم

نرگس:آجی بنظرم به بابا نگیم خودمون کادو اماده کنیم مامان سورپیلیز(سورپرایز😁)بشه

ریحان:خب از کجا کادو بیاریم

نرگس :آجی بیا بریم کشو مامان رو بگردیم ببینم کدوم لباسشو خیلی وقته نپوشیده یادش رفته اونو کادو کنیم بدیم😁

ریحان:مسخره

دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم رفتم دوتاشونو بغل کردم بوسیدم😁😁یاد بچگی خودم افتادم باخواهرام از یماه قبل واسه کادو نقشه میکشیدیم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

الهی عزیزمم😍😍😃

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی عزیزمم😍😍😃

قربانت😘😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
😍😍😍😍😍😍😍همیشه به خوشی باشین

زنده باشید

یاد خودم افتادم😁😂روز پدر لباسا خود بابامو میدادم😃😅

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
یاد خودم افتادم😁😂روز پدر لباسا خود بابامو میدادم😃😅

😁😁😁ای کلک

من اولین بار بود از این چیزا میشنیدم

2738
 سالم بمونن برات همیشه  عزیزم

زنده باشی  عزیزم🌹🌹

عزیزم خداحفظشون کنه😍😍بچلووونشوننن از طرف من😂😂

خدا عزیزای شمارو هم حفظ کنه🌹

😁😁😁ای کلک من اولین بار بود از این چیزا میشنیدم

😁😁😁😁😂میخواستم خاص باشم😁😂😂😂

2706