2737
2734

گفتم ایندفه یکم متفاوت باشه بهتره😂

بگین ببینم کدوم کار خانواده عروس زشت و ناپسنده بنظرتون؟|:

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️

هیچکاریشون  

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂 مگه نمیدونی شما؟از نظر زنان ایرانی خانواده شوهر دیو هستن خانواده خودشون فرشته  خیلی زنان ...

چی بگم والا😂😑

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️

اینکه نمیزارن با داماد تنها بمونه عروس خیلی مزخرفه ب نظرم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
خانواده عروس خیلی گلن ولی خیلی ناز میکنن تو هرکاری 😅 حالا من خودم خانواده عروسم ، داداش ندارم که بش ...

😂😂😂

اين كه برا عروس رخت و لباس مناسب نميخرن كه شوهر كردي 

من روز محضرم با مانتو شلوار مدرسه و مقنعه رفتم محضر مامانم نكرد يه دست لباس بخره برام سر عقد مادربزرگم روسري سفيدش رو باز كرد انداخت رو سرم 

😂😂 مگه نمیدونی شما؟از نظر زنان ایرانی خانواده شوهر دیو هستن خانواده خودشون فرشته  خیلی زنان ...

بله عزيزم دقيقااز نظر خانومهاي ايراني مادرشوهر هر چي بكه و هر كاري بكنه از سر حسادت و دشمنيه اما مادر خودشون به عروس هر چي بگه از سر محبت و دلسوزيه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
همه ش زشت و ناپسنده میزنن در ک ون هم بی تربیتا

😑

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
اين كه برا عروس رخت و لباس مناسب نميخرن كه شوهر كردي  من روز محضرم با مانتو شلوار مدرسه و مقنع ...

وای چ بد چرا اخه🙁

نه نه نه تو نی نی سایت فقطططط خانواده شوهر عیب و ایراد دارن خانواده های خودشون همه عالی هستن😁😁

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706