2737
2734
عنوان

چجوری شوفاژ رو کم و زیاد میکنین؟

8683 بازدید | 40 پست

دمای اتاق ما خیلییییی زیاده چجوری اونو کم و زیادش کنم

یا کلا بسته میشه یا کلا روشن.....

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

درجه پکیج رو باید کم و زیاد کنی پیچ داره رو پکیج بچر خون بزار رو دمای کمتر

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی

شوفاژا دو تا درجه دارن..یکی واسه تنظیم فشاره یکی دما..اون دماشو باید کم کنکنی درجشو بیاری پایین

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درجه پکیج رو باید کم و زیاد کنی پیچ داره رو پکیج بچر خون بزار رو دمای کمتر

دمای پکیج و کم وزیاد میکنم دمای کل خونه کم و زیاد میشه آخه....

اتاق گرم میشه پذیرایی خیلی سرد

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2738
شوفاژا دو تا درجه دارن..یکی واسه تنظیم فشاره یکی دما..اون دماشو باید کم کنکنی درجشو بیاری پایین

دما کجاست؟

دما کجاست؟

روی پکیجت هست دماشو...اونجا درجش هس...اشتباهی گفتم شوفاژ

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
خب تا وسط شیر شوفاژ رو باز کن یا دما پکیج رو کم کن

دمای پکیج کلا دمای خونه رو دستکاری میکنه

شیر شوفاژو از کجا کم و زیاد کنم

برا ما کلا یه دونه شیر داره که بالاشه اون یا کلا میبنده یا کلا روشن میکنه

چجوریه شوفاژتون؟؟

پکیج ایران رادیاتور 

شوفاژمونم که از اون سفیداست

برو درجه گرمای پکیجو کمش کن حتما تا آخره  . کاری ب رادیاتور نداشته باش

دمای پکیج کجاست آخه

2706