2733
2734
عنوان

مشکلات با همسر بی میل جنسی

551 بازدید | 18 پست

خانوما کیا با شوهرشون مشکل جنسی دارن ،یه جورایی شوهرشون میل به رابطه ی جنسی ندارن ،بیاید دور هم باشیم از مشکلاتمون بحرفیم ،تو واتساپ یه گروه بزنیم نظرتون چیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من بلد نیستم بسازم گروهو،اقا نیستم ،جدیدن تو گروهه مادرای باردار عضو شدم خیلی قشنگه همه در مورد بارداری میحرفن ،و به فکرم رسید منم یه همچی گروهی درست کنم فقط همین !

شوهرم عقده ای تشریف دارن،هرچیزیوبه رابطه ربط میدن

اکثرا اونجورن تنها نیستی 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

هیچ کس تو زندگی کامل نیست باید دلیل داشته باشه اونو پیدا کن 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2706