2726
عنوان

چند وقته همش یه بلایی سرم میاد....

247 بازدید | 38 پست

یا انگشت پام در میره یا دست و بالم میسوزه یا میبره یا دندونم درد میگیره همش یه جام میلنگه....امروز مامانم زنگ زده میگم دستم بدجور سوخت اصا نمیتونم به اب بزنم میگه باز چته تو هم هر بار یه چیزیت میشه خیلی از حرفش دلم شکست مگه دست خودمه؟ دیگه نشستم های های گریه کردم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه خروس بكشيد

شايد چشم خوردي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

چشمت زدن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

صدقه زیاد بذار و اسپند دود کن🧿

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

منم راه میرم میخورم در و دیوار 

وقتی بلند میشم بابام چشاش دنبالمه تا طوریم نشه

حس میکنم سر ب هواییم حواسمون ب خودمون نیست

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
این گریه داشت؟؟؟خوشبحالت جای من بودی خودتو میکشتی

خیلی نازک نارنجی شدم هرکی هر چی بهم بگه میشینم گریه میکنم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706