2726

خدایی دلم نمیاد انقدر فشار ب خانوادم بدم 

جهاز سبک ادم میخره بقیشو ادم تو زندگیش میخره 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

من جهازمو خودمو همسرم خریدیم  نزاشتم ذره ای ب پدرم فشار بیاد الان بینهایت خوشحال و راضی ام از این کارم شکرخدا ...

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متاسفانه خیلی گرونه

ولی خوب هر کسی داره میخره هر کسی هم نداره نمیخره دیگه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728

منم یه سری گفتم ازدواج باید ساده باشه 

مهریه کم جهاز ساده....نباید سخت گرفت و خونواده هارو اذیت کرد

بهم‌حمله کردن که تو واسه خودت ارزش قائل نمیشی که مهریه کم میخوای(تو نی نی سایت فهمیدم ارزش خودشونو میزان مهریه میدونن) 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

خب مگه ایرانی بخره چه اشکالی داره حداقل پولش میره تو جیب کارگرای مملکت خودمون بیچاره ها نون ندارن بخورن درست و حسابی 

من خودمم 2 سال پیش ایرانی خریدم نه به خاطر قیمتش بخاطر اینکه هموطنم بتونه بره سرکار و پول دربیاره و راضی هم هستم وسیله هام همه ایرانی هستن و خوب کار کردن برام 

خدا به داد همه برسه 

لطف میکنید گززترش بزنین 

هرکی که پیامومیبینه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5704243/شوک-خیلی-بدی-بهم-وارد-شد-خانومای-دلسوز-و-اونایی-که-مث-مادرا-آروم-میکنن-آدموبیا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من جهازمو خودمو همسرم خریدیم  نزاشتم ذره ای ب پدرم فشار بیاد الان بینهایت خوشحال و راضی ام از ا ...

خیلی کار خوبی کردی 

یعنی نذاشتی پدرتون خرج کنن؟

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
منم یه سری گفتم ازدواج باید ساده باشه  مهریه کم جهاز ساده....نباید سخت گرفت و خونواده هارو اذی ...

ای بابا بعضیا تا حرف میزنی میرن پای منبر 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
خیلی کار خوبی کردی  یعنی نذاشتی پدرتون خرج کنن؟

نه اصلأ..فقط درحد چند دست رختخواب مامانم داد

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خب مگه ایرانی بخره چه اشکالی داره حداقل پولش میره تو جیب کارگرای مملکت خودمون بیچاره ها نون ندارن بخ ...

اینم حرفیه واقعا درست میگید خیلی از کالاهای ایرانی شیک و خوب هستن

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2706