2737
2734
عنوان

بارداری دوم با وجود بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 3178 بازدید | 59 پست
ازعملش برام میگی چجوریه

یه عمل خیلی راحتی هست من چون دولتی انجام دادم یک روز قبل بستری شدن و کار خصی نکردن فقط آزمایش گرفتن ازم و شب قبل عمل بهم سرم وصل کردن و شیاف گذاشتن برام که دهانه رحمم باز بشه صبح رفتم اتاق عمل و وقتی اومدم بیرون یه درد پریود سبک داشتم که زیاد اذیت کننده نبود تا غروب هم مرخص شدم و اومدم خونه بعدش هم یکی دو روز یکم استراحت کردم نه اینکه دراز بکشم و کاری نکنم نه خودم کارهامو میکردم فقط آروم و کار سنگین انجام نمی‌دادم در کل خیلی عمل راحتی بود 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون گفتی ناخواسته من گفتم شاید واقعا دو دل بودی. دیدم نه بابا کلی هم ذوق داشتید. خیلی خوب خدا اینجور ...

آره واقعا دو روز مونده به تولدم خدا کادوم رو داد و سورپرایز کرد 

2728
یه عمل خیلی راحتی هست من چون دولتی انجام دادم یک روز قبل بستری شدن و کار خصی نکردن فقط آزمایش گرفتن ...

ببخشید انقدسوال میپرسم 

بیهوش شدین بابی حس

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
ببخشید انقدسوال میپرسم  بیهوش شدین بابی حس

نظر دکتر بیهوشی بر بی حسی بود ولی من قبول نکردم و بیهوش شدم یه بیهوشی سبک که بهش خواب عمیق هم میگن

نظر دکتر بیهوشی بر بی حسی بود ولی من قبول نکردم و بیهوش شدم یه بیهوشی سبک که بهش خواب عمیق هم میگن

خیلی ممنون ازراهنماییت🌈♥️

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738
خواهش میکنم عزیزم اصلا عمل سختی نیست و نترس انشالله به زودی هم مامان میشی 

فدات عزیزم یه پسر۴ساله دارم🥰

بفکردومی هستم بخاطره پولیپ میترسم فعلادست نگه داشتم

2706