2726
عنوان

سفیدی مو و یکی از تجربیات من

| مشاهده متن کامل بحث + 19124 بازدید | 25 پست
ضمنن یه چیزی یادم رفت بگم  که گفتن کسایی که سردی دارند اصلا نباید شکر سفید ارد سفید و برنج سفی ...

وای اینطوری ک واقعا سخته ،من طبع بلغمی دارم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
وای اینطوری ک واقعا سخته ،من طبع بلغمی دارم

منم بلغمی هستم به نظر من بدترین طبع ها است.

بلغم جوریه که در بدن میچرخه یعنی یه بار میره سر گلو زبان پاها معده و رحم.

واقعا رو اعصابه.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بلغمی هستم به نظر من بدترین طبع ها است. بلغم جوریه که در بدن میچرخه یعنی یه بار میره سر ...

اره دقیقا

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728
سلام خانمی چکار کردی موهای سفیدت درمان شد

نه درمان نشده گفتم تو متن فرقی نکرده بود.

الان یا ماهه سیاه دانه با عسل شروع کردم صبح و شب ..ادامه میدم تا جایی که بتونم .

برا اونم تاپیک میزنم.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
یعنی یه ماهه شروع کردین سیاهدونه باعسل میخورین

اره .

هم صبح ناشتا هم شب موقع خواب.

یه قاشق چایخوری.

البتهچون اون هلیله ی سیاه هم برای چشمام مفید واقع شده بود .

یعنی چشمام رو قوی کرده بود هر روز هر وقت یادم بیفته یه دونه هم از اون میخورم.

دیگه اینو فقط بخاطر چشمام میخورم نه سیاهی مو

عزیزم اگه جواب گرفتی لطفا لطفا منو تگ کن فدایت😘

چشم .

ولی زمان بر هس .

اگه دوست داری شما هم از فردا شروع کن به خوردن سیاه دانه .

اره . هم صبح ناشتا هم شب موقع خواب. یه قاشق چایخوری. البتهچون اون هلیله ی سیاه هم برای چشمام م ...

یعنی چی  عزیزم مثلا چشمهای ضعیف رو درمان میکنه ؟از کجا بگیرم ؟

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE