2410
2553
عنوان

سفیدی مو و یکی از تجربیات من

18508 بازدید | 25 پست

دوستانی که سفیدی مو دارند و درمورد اما و اگرها ان سوال دارند.

خدمتتان عرض کنم بنده نزدیک ۴ ماه متوالی پودر سیاه دانه که خودم درست کرده بودم خوردم.واثری ندیدم بعد از اون هلیله ی سیاه  بطور مداوم نزدیک به یک سال و نیم انطور که در طب سنتی و اسلامی گفته بودن خوردم.

کوبیدم پودر کردم با گلاب قاطی کردم گذاشتم جلوی افتاب بعد با عسل قاطی کردم و قرص درست کردم و روزی ۳ الی ۴ تا از این قرص ها خوردم.ولی انگار نه انگار مث اینکه به سنگ زدی.

خیلی دوست داشتم یه ازمایش واقعی انجام بدم و نتیجه اش رو به اشتراک بزارم.و اینکارو کردم.

ولی فایده ای نداشت که نداشت.

این ازمایش برای ۴ یا ۵ سال پیش بود .موهام که رفته رفته سفیدشون بیشتر شده. الان ۳۳ سالمه.

یه دکتر طب سنتی که از طریق قرینه چشم تشخیص بیماری میداد گفت که شدید کم خونی داری و شدید ویتامین ب داری . سفیدی موهام از کمبود ویتامین ها و سردی مغزم هست .

درصورتیکه که مولتی ویتامین های زیادی مصرف کرده بودم.

ایشون گفتن شما مشکل هضم و جذب مواد غذایی داریی به خوردن ویتامین هات نیس.اول باید روده و معدت درست کار کنه تا این مواد بخوبی جذب بشن.

اگر تو ندفوع غذای هضم نشده دیدید بدونید روده و معدتون درست کار نمیکنه.سعی کنید بلافاصله بعد از غذا چای یا اب و نوشابه نخورید که باعث بشه اسید معده رقیق بشه چون دراینصورت معده قشنگ هضم نمیکنه.

حالا دارم گفته های اونو عمل میکنم.

سبوس گندم مث چای دم میکنم میخورم و توغذا میریزم.

البته گفتن سبوس برنج رو خانمها بیشتر از ۱۴ روز نباید مصرف کنن برا همین سبوس گندم تجویز کردن.

و ترک کامل سردی ها که باعث سردی معده و مغز میشه.

وکلی چیز دیگه که گفتم بگم شاید به دردتون بخوره.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

ترک سردیجات  نمیشه واقعا مخصوصا ترشی ...خیار...😔😔

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ممنون عزیزم

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤ لینک حذف تاپیک ها.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/11359764/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c?page=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

[QUOTE=171922738]ترک سردی ها ک نمیشه واقعا 😔😔[/QUOTE

درسته سخته ولی شدنی هست.

وحتما تو غذاهاتون ادویه گلپر استفاده کنید.

باعث گرمی معده میشه.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
چه جالب. مرسی که به اشتراک گذاشتین 🙏❤ سبوس برنج چرا نباید بیشتر از ۱۴ روز خورده بشه؟

نپرسیدم  اگه وقت کنم ازش میپرسم یه هفته بعد قراره باهاش تماس بگیرم

[QUOTE=171922738]ترک سردی ها ک نمیشه واقعا 😔😔[/QUOTE درسته سخته ولی شدنی هست. وحتما تو غذاهاتون ...

ادویه گلپر چ طعمی داره واسه چ غذا هایی میتونم استفاده کنم؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
نپرسیدم  اگه وقت کنم ازش میپرسم یه هفته بعد قراره باهاش تماس بگیرم

من امروز تصمیم داشتم سبوس برنج بخورم برای لاغری اینا.چند نفر که استفاده کرده بودن و راضی بودن بهم گفتن.

الان که تاپیک شما رو خوندم مردّد شدم 

2714
ادویه گلپر چ طعمی داره واسه چ غذا هایی میتونم استفاده کنم؟؟

همه غذاها یه بویی تندی داره که با غذا مخلوط که میشه عالی میشه .

مخصوصا برای کم خونی گفتن ۱۴ روز سیب قرمز رنده شده به اصافه ی بید مشک باضافه عسل  بعد اون ۱۴ روز 

یک لیوان اب انار یک ق م خوری گلپر و ۱۴ عدد پسته  بخورم .

من امروز تصمیم داشتم سبوس برنج بخورم برای لاغری اینا.چند نفر که استفاده کرده بودن و راضی بودن بهم گف ...

بهتره اول مشورت کنی بایکی که واقعا میدونه بعد.

گفتن برای اقایون مشکلی نداره ولی خانم ها نباید استفاده کنن بیش از ۱۴ روز.

ولی فک نکنم برا لاغری جواب بده چون نشاسته اینا داره دیگه

ترک سردیجات  نمیشه واقعا مخصوصا ترشی ...خیار...😔😔

ترشی که قاتل دندان ها است حتما باید ترک بشه.

بقول همسایه ما پول مواد ترشی رو بده سبزی خوردن بگیر نیم کیلو ادم

پژمرده رو  زنده میکنه

ممنون عزیزم

قربانت

ترشی که قاتل دندان ها است حتما باید ترک بشه. بقول همسایه ما پول مواد ترشی رو بده سبزی خوردن بگیر نی ...

نمیشه اصلا نمیتونم ترک کنم مخصوصا خودمم ترشی هامو درست میکنم بی نهایت عالی وتند میشه کاشکی حداقل بلد نمی بودم درست کنم همیشه زمستون ها خونم پرازترشی هستش خیلی مصرفم زیاده متاسفانه ولی الان یکی دوشیشه کوچیک بیشتر نمونده سعی میکنم دیگه حداقل درست نکنم یا فقط یک شیشه درست کنم هم من هم شوهرم بدون ترشی اصلا نمیتونیم غذا بخوریم فقط تابستون ها وهوای گرم‌ترشی ندارم چون خراب میشه 

نمیشه اصلا نمیتونم ترک کنم مخصوصا خودمم ترشی هامو درست میکنم بی نهایت عالی وتند میشه کاشکی حداقل بلد ...

ضمنن یه چیزی یادم رفت بگم 

که گفتن کسایی که سردی دارند اصلا نباید شکر سفید ارد سفید و برنج سفید بخورند 

وچیزایی که با این ها درست شدن مث نانهای فانتزی و شیرینی جات و اینا هم نباید استفاده کنند.

منظورش از برنج سفید این بود که وقتی برنج میخوری کاملا خورشت رو با برنج مخلوط کنم و خورشت به خورد برنج بره بعد بخورم.

2706