2737
2734
عنوان

من هرچی میزنم رو صورتم میماسه بیاین تبادل نظر کرم پودر و پرایمر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3731 بازدید | 27 پست
اول ابرسان بعد پرایمر یم ساعت وایسا بعد کرم پودر بابراش پخش کن و اضافه هاشو با اسفنج نرم دار بگیر اخ ...

پرایمر چنده؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

[QUOTE=171895922]قشنگ 

اره. امتحان کن. بعد اگه صورتت مو داشته باشه ام به نظرم کرم پودر و پنکک خوب واینمیسته

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیماسه؟قیمتش چنده؟

اصلا خیلی خوبه من پوستم خیلی داغون بود یعنی هر چی میزدم همون لحظه میماسید پوسته پوسته میشد دور بینی و دهنم ولی الان این کرمو میزنم زیرشم چیزی نمیزنم پوستمو یه دست میکنه

قیمتشم من یه دوماه پیش گرفتم ۸۰ تومن

اول ابرسان بعد پرایمر یم ساعت وایسا بعد کرم پودر بابراش پخش کن و اضافه هاشو با اسفنج نرم دار بگیر اخ ...

اوتی که مثل روغن هست توش قطره چکون داره پرایمره؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
[QUOTE=171895922]قشنگ  اره. امتحان کن. بعد اگه صورتت مو داشته باشه ام به نظرم کرم پودر و پنکک ...

هرچی میزنم پوستم احساس خفگی میکنه صورتم تیر میکشه

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
https://uupload.ir/view/7sfk_2277517.jpg

چنده گلم؟

2738
گفتم من ۸۰ خریدم نمیدونم الان چنده عزیزم

اها ممنونم

اره عزیزم زیر سازه 

اوکی.ممتونم