2726

فقط شنیدم خیلی خطرناکه.

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من با سرویک ۳۴ هشت ماهه نزدیکی نداشتم

کمی میترسی؟!صلاح مملکت خویش خسروان دانند

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
والا من با سرویک ۳۴ هشت ماهه نزدیکی نداشتم کمی میترسی؟!صلاح مملکت خویش خسروان دانند

منم خیلی میترسم وبی با اصرار شوهرم چکار کنم

از رابطه نداشتنم میترسم 

به هر حال نیاز داره چه کنم??????

منم خیلی میترسم وبی با اصرار شوهرم چکار کنم از رابطه نداشتنم میترسم  به هر حال نیاز داره چه ک ...

چی بگم خواهر. من اگر میخواستمم شوهرم انجام نمیده

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
چ خوب😊قدرشو بدون! همسذم ب من میگه تو ناشزه ای😭😭😭😭

حرف مفت زده. ما زخم خورده ایم عزیزم... بعد ار چهارتا بارداری.... مجبوریم